The Expendabros, czyli darmowa platformówka dla fanów filmu Niezniszczalni

The Expendabros, czyli darmowa platformówka dla fanów filmu Niezniszczalni

The Expendabros, czyli darmowa platformówka dla fanów filmu Niezniszczalni
07.08.2014 19:36

Fani platformowych strzelanek oraz kina akcji z lat 80-tych i 90-tych powinni zainteresować się najnowszą produkcją studia Free Lives. Gra The Expendabros powstała na podstawie filmu Niezniszczalni 3 i czerpie sporo z Broforce. Produkcja dostępna jest za darmo na PC.

Filmy akcji z lat 80-tych i 90-tych miały w sobie to coś, wielu fanów tych produkcji twierdzi, że nie ma nic lepszego od oglądania jak grany przez Sylvestera Stallone lub Arnolda Schwarzeneggera, główny bohater za pomocą karabinu maszynowego, którego magazynek jest w stanie pomieścić nieskończoną liczbę naboi, eliminuje kolejne zastępy przeciwników. Obecnie filmem, który nawiązuje do tego, już kultowego kina akcji jest The Expendables, w Polsce znany jako Niezniszczalni.

350110986830899137

W akcji promocyjnej trzeciej odsłony Niezniszczalnych weźmie udział gra The Expendabros będąca spin-offem Broforce – produkcji, która nawiązuje do klasycznych side-scrollowych arcade’ówek, a także filmowych bohaterów kina akcji, jak John Rambo czy pułkownik Matrix z filmu Komando. W The Expendabros zmierzymy się z ogromną liczbą wrogów, sami w trybie dla pojedynczego gracza lub z kompanami w trybie współpracy dla czterech graczy. Akcja podobnie jak w filmach akcji z Sylvesterem Stallone jest dynamiczna i cały czas towarzyszą nam efektowne wybuchy granatów i bomb.

Gra dostępna jest za darmo na platformie Steam. Do instalacji niezbędny jest klient Steam, którego pobierzecie z naszej bazy programów. Warto pamiętać, że The Expendabros zostanie usunięty z platformy Valve 31 grudnia 2014 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)