The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni

The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni
10.12.2016 09:48
The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Proto -Type – sympatyczną, darmową platformówkę 2D z głównym naciskiem na zręczność.

Osią rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach, pokonując przy tym nie tylko różnego rodzaju przeszkody, ale także walcząc na wiele sposobów z uzbrojonym przeciwnikiem.

The Prototype

Na wyposażeniu nie posiadamy przesadnie wymyślnej broni, toteż sukces w wielu pojedynkach będzie zasługą zwinności i zręczności naszej bohaterki. Oddając pojedyncze strzały w stronę wroga zmuszona jest ona do częstej zmiany miejsca oraz pozycji zwracając szczególną przy tym uwagę, by nie zlecieć w dół.

Sporym utrudnieniem jest również ciągła kontrola podłoża, po którym się poruszamy. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, by w trakcie poruszania się po nim co chwilę aktywować kolejne jego fragmenty. Bez tego dalsza droga okaże się niemożliwa. Będzie więc potrzebna dobra koordynacja zwłaszcza, że w dalszej części gry pojawią się kolejne klawisze do obsługi.

W The Proto -Type na pewno warto spróbować swoich sił: oprócz sympatycznej rozgrywki oraz kilku mile spędzonych przy grze chwil otrzymamy dużą porcję satysfakcji z każdego zaliczonego układu.

Grę The Proto -Type można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)