The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni

The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni

The Proto -Type na weekend – zwinność ważniejsza od broni
Rafał Szramowiat
10.12.2016 09:48

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Proto -Type – sympatyczną, darmową platformówkę 2D z głównym naciskiem na zręczność.

Osią rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach, pokonując przy tym nie tylko różnego rodzaju przeszkody, ale także walcząc na wiele sposobów z uzbrojonym przeciwnikiem.

The Prototype

Na wyposażeniu nie posiadamy przesadnie wymyślnej broni, toteż sukces w wielu pojedynkach będzie zasługą zwinności i zręczności naszej bohaterki. Oddając pojedyncze strzały w stronę wroga zmuszona jest ona do częstej zmiany miejsca oraz pozycji zwracając szczególną przy tym uwagę, by nie zlecieć w dół.

Sporym utrudnieniem jest również ciągła kontrola podłoża, po którym się poruszamy. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, by w trakcie poruszania się po nim co chwilę aktywować kolejne jego fragmenty. Bez tego dalsza droga okaże się niemożliwa. Będzie więc potrzebna dobra koordynacja zwłaszcza, że w dalszej części gry pojawią się kolejne klawisze do obsługi.

W The Proto -Type na pewno warto spróbować swoich sił: oprócz sympatycznej rozgrywki oraz kilku mile spędzonych przy grze chwil otrzymamy dużą porcję satysfakcji z każdego zaliczonego układu.

Grę The Proto -Type można pobrać w dziale:

Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Refunktion na weekend
Refunktion na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (3)