The Taken King zmienia Destiny nie do poznania, zgarnij kod i sprawdź sam

The Taken King zmienia Destiny nie do poznania, zgarnij kod i sprawdź sam

The Taken King zmienia Destiny nie do poznania, zgarnij kod i sprawdź sam
15.09.2015 14:50, aktualizacja: 17.09.2015 00:02

Przyszedł właśnie dzień, na który czekali wszyscy fani Destiny, nowej marki studia Bungie, które dla niej porzuciło swoje Halo i przeszło pod skrzydła Activision. W zeszłym tygodniu gra doczekała się potężnej aktualizacji 2.0, a dziś wreszcie debiutuje rozszerzenie, na które nas ona przygotowywała. Płatne The Taken King wprowadza wiele istotnych zmian do systemu. Z nami będziecie mogli sprawdzić je za darmo.

Od strony fabularnej, wojownicy światła będą zmuszeni stawić czoła potężnemu Oryksowi, tytułowemu królowi sił ciemności, którego syna Crotę unicestwiliśmy wcześniej. Jego siedzibą jest ogromna jednostka kosmiczna na orbicie Saturna, oczywiście pełna jego sługusów. Aby wykonać zadanie, dobrze będzie się wcześniej zaopatrzyć w świeże rodzaje broni, wprowadzane w rozszerzeniu, przyjrzeć nowym możliwościom bojowym dodanym dla każdej z klas, jak również popracować nad podbiciem poziomu postaci. Z 34 limit podniesiono do 40.Można będzie pójść w wykorzystanie piorunów (klasa Warlock), łuku (Hunter) lub ognistego młota (Titan).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Naturalnie pojawiają się również nowe zestawy aktywności i zlecenia do wypełniania w wolnej chwili obok wątku głównego. Śledzić da się teraz nawet 32 zadań na raz, zwiększono też do 16 liczbę podjętych misji z nagrodami i umożliwiono zamykanie wypełnionych bezpośrednio z menu. Ograniczy to ciągłe latanie w tę i z powrotem do bazy wypadowej po nagrody oraz kolejne misje. Przeprojektowano system światła, pokazujący zaawansowanie bohatera w boju. Obecnie wyliczany jest on ze wszystkich istotnych posiadanych przedmiotów. Co ciekawe, przy zdobywaniu doświadczenia wrócono do mechaniki sprzed 20 poziomu postaci, czyli da się następne stopnie wtajemniczenia zdobywać poprzez zwyczajne granie, a nie tylko kolekcjonowanie oraz ulepszanie wyposażenia. Przeprojektowano przy okazji między innymi ekran podglądu herosa i statystyk, by gracz miał lepszy wgląd. To jednak tylko czubek góry lodowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dzięki firmie Activision i dobrymprogramom, zamiast czytać o zmianach możecie sami je sprawdzić w akcji. Do rozdania mamy 10 kodów na rozszerzenie The Taken King dla Destiny, równo po 5 na Xboksa One oraz PlayStation 4. Co należy zrobić, by móc liczyć na jeden dla siebie? Zostawić komentarz, w którym opiszecie swoją ulubioną broń z Destiny, krótko uzasadnicie swój wybór, plus oczywiście dodacie informację, w wersję dodatku na którą z obu konsol tutaj celujecie. Zabawa otwarta jest na wszystkich zarejestrowanych oraz zalogowanych czytelników portalu dobreprogramy. Możecie w niej brać udział od teraz do jutra do godziny 15:00. W przeciągu kolejnych 24 godzin po zakończeniu akcji zwycięzcy powinni w zakładce z licencjami w profilach znaleźć kody. W losowaniu będziemy brali pod uwagę wyłącznie komentarze spełniające wyżej wymienione warunki. Nie ma limitu komentarzy, ale liczy się tylko pierwszy wpisujący się w założenia akcji. Innymi słowy kolejne nie zwiększają wcale szans na wygraną.

Konkurs Destiny: The Taken King w pigułce:Rozdajemy kody na w sumie 10 rozszerzeń The Taken King dla Destiny, w tym 5 w wersji na Xboksa One i 5 na PlayStation 4 Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wskazali swoją ulubioną broń z Destiny, krótko uzasadnili swój wybór oraz podali, w wersji na którą konsolę chcieliby dostać dodatekAkcja trwa do jutra, czyli 16 września, do godziny 15:00. Do 17 września zwycięzcy powinni znaleźć kody na The Taken King w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

The Taken King wymaga do działania Destiny. Jeśli ktoś dopiero chciałby rozpocząć przygodę z ostatnim dziełem Bungie, powinien rozejrzeć się za edycją legendarną dodatku, która zawiera w sobie grę podstawową, dwa poprzednie rozszerzenia i rzecz jasna to najnowsze. Produkt dostępny jest w wersjach na Xboksa 360, One, PS3 i PS4.

Aktualizacja, 16.09.2015

Kody na The Taken King na PS4 wylosowali: Damianek439, TrueMatt, deathh666, Neo oraz Mati321_PL. Niebawem pojawią się one w zakładce licencji.

Kody na dodatek dla Destiny na Xboksa One wylosowali: Adam117, Naxter, TroniC POL, Kurnel01 oraz ArthiFaxx. Ponieważ niestety wystąpił problem po stronie wydawcy, jeśli o kody na XO chodzi, na nagrodę trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Bardzo prosimy o kontakt z redaktorem TomisH na forum w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)