Thule Stravan, plecak dla aktywnych na komputer i tablet

Thule Stravan, plecak dla aktywnych na komputer i tablet22.04.2016 16:55
Thule Stravan, plecak dla aktywnych na komputer i tablet

Wydawać się może, że plecaki mają mało wspólnego ze światem nowoczesnych technologii. Nic bardziej mylnego, przecież nasze gadżety, notebooki i smartfony musimy przenosić i nie zawsze będzie można tego dokonać w kieszeni spodni. Wybór odpowiedniego plecaka to twardy orzech do zgryzienia dla wielu z nas. Trzeba wziąć pod uwagę pojemność, wielkość, sposób zabezpieczeń notebooka i pozostałych akcesoriów. Oczywiście wagę samego plecaka i odporność na czynniki zewnętrzne w końcu. Ważnych parametrów jest od groma, a plecaków dostępnych na rynku niezliczona ilość. My przyglądamy się świetnie wykonanemu plecakowi dla aktywnych, Thule Stravan.

Marka Thule większości z nas kojarzy się z samochodowym bagażnikiem dachowym czy z uchwytami na wszelkiej maści sprzęty do aktywności: rowery, narty, deski do windserfingu i tym podobne. Jednak od dłuższego już czasu marka jest też aktywna na innych poletkach związanych z transportem różnych rzeczy. W ofercie znajdziemy sakwy i bagażniki rowerowe, futerały na laptopy, telefony, tablety czy aparaty fotograficzne. Wśród naprawdę wielu akcesoriów znajdziemy nawet wózki dziecięce czy kufry do przewożenia rowerów. To ogromny asortyment i można z łatwością się pogubić przeglądając ofertę Tule.

My skupiamy się na plecaku, który ma posłużyć do przewozu rzeczy niezbędnych w pracy, zobaczcie co udało się do niego upchać.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)