TikTok nie działa. Ponad 3 tys. zgłoszeń w kilka minut (aktualizacja)

Awaria TikToka
Awaria TikToka
Źródło zdjęć: © NurPhoto via Getty Images | NurPhoto
Oskar Ziomek

15.09.2022 12:07, aktual.: 15.09.2022 12:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TikTok nie działa w telefonach tysięcy Polaków. W serwisie downdetector w zaledwie kilka minut pojawiło się ponad 3 tysiące raportów, z których wynika, że TikTok po prostu nie działa.

TikTok nie działa, a awaria zdaje się mieć ogromną skalę, także w Polsce. Do serwisu downdetector spłynęło już ponad 3,4 tysiąca zgłoszeń, z których wynika, że aplikacja nie działa prawidłowo i nie pokazuje użytkownikom treści. Choć z założenia TikTok może być kojarzony przede wszystkim z najmłodszymi odbiorcami, w praktyce stanowi źródło krótkich, śmiesznych filmów oglądanych przez dużą grupę Polaków.

Zgłoszenia awarii TikToka zaczęły spływać do downdetectora około godziny 11:20 - w zasadzie z całej Polski, choć serwis odnotował najwięcej raportów z dużych miast. Na tę chwilę trudno powiedzieć, kiedy problem zostanie rozwiązany. Wiadomo natomiast, że awaria jest ogólnoświatowa. W Stanach Zjednoczonych w tym samym czasie awarię TikToka zgłoszono ponad 24 tys. razy.

Awaria TikToka w Polsce
Awaria TikToka w Polsce© downdetector

TikTok w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak wynika z najnowszych danych, które przytaczaliśmy przy okazji opisywania praktyk oszustów w tym serwisie, w naszym kraju z TikToka korzysta ponad 12 mln użytkowników.

Aktualizacja, godz. 12:30

Jak wynika z aktualizowanych na bieżąco danych w serwisie downdetector oraz komentarzy użytkowników z Polski, awaria TikToka została już najpewniej opanowana. Użytkownicy piszą, że aplikacja działa poprawnie. Co ciekawe, dane dotyczące TikToka w USA sugerują, że usterka dopiero teraz zaczyna znikać. Bardzo możliwe, że w tamtym rejonie problemy TikToka utrzymywały się dłużej lub wciąż są aktualne.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)