Tim Cook może mieć koronawirusa. Potwierdzono COVID-19 u CEO Universal Music

Tim Cook z podejrzeniem koronawirusa /Fot. AP/East News
Tim Cook z podejrzeniem koronawirusa /Fot. AP/East News
Arkadiusz Stando

17.03.2020 08:47, aktual.: 19.03.2020 12:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lucian Grainge, dyrektor generalny Universal Music, uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Jedną z osób, które przebywały na jego imprezie urodzinowej był CEO Apple'a, Tim Cook. Istnieje podejrzenie, że również jest zakażony.

Impreza Luciana Grainge'a odbyła się 26 lutego, czyli 16 dni przed potwierdzeniem koronawirusa w organizmie szefa Universal Music. Tym samym istnieje bardzo wysoka szansa, że Tim Cook jest wśród osób również zarażonych. Są dwie możliwości. Albo Grainge był zarażony już wcześniej, albo ktoś inny na imprezie roznosił wirusa. Informację podał serwis Variety.

Pierwsze objawy choroby COVID-19 mogą pojawić się od 14 do nawet 21 dni od momentu styczności z wirusem SARS-CoV-2. Na imprezie był obecny również inny znany pracownik Apple, Eddy Cue. Póki co nie wiadomo, czy wraz z Cookiem zostaną poddani testom na koronawirusa. Logika wskazuje jednak, że powinni.

Tim Cook i Eddy Cue z podejrzeniem koronawirusa /fot. Alex Heath/Twitter
Tim Cook i Eddy Cue z podejrzeniem koronawirusa /fot. Alex Heath/Twitter

Impreza odbyła się w Madison Club La Quinta, który został zamknięty po informacji o chorobie. To miejsce często odwiedzane przez celebrytów. Biuro Universal Music, w którym pracuje Grainge, również zostało zamknięte. Sam CEO natomiast jest leczony w UCLA Medical Center w Los Angeles.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)