Tomb Raider i Dead Nation za darmo w marcowym PS Plus

Tomb Raider i Dead Nation za darmo w marcowym PS Plus

Tomb Raider i Dead Nation za darmo w marcowym PS Plus
Karolina Kowasz
28.02.2014 14:53, aktualizacja: 03.03.2014 14:47

Playstation Plus jest usługą pozwalającą na magazynowanie w chmurze swoich danych z gry, granie w trybie online na ostatniej konsoli Sony oraz dającą co miesiąc dostęp do kilku gier za darmo. W marcu, zgodnie z zapowiedzią, będzie ich aż pięć, więc jest na co się szykować.

PlayStation Plus Free Game Lineup March 2014

Gracze z konsolą Playstation 4 mogą zacierać ręce na Dead Nation: Apocalypse Edition. Zadaniem gracza jest bieg przez poziom i strzelanie do kolejnych hord nieumarłych. Może brzmieć prosto, ale wcale tak nie jest. Na początku zostajemy wyposażeni jedynie w zwykły karabin z latarką i celownikiem laserowym. Dopiero z czasem możemy zaopatrzyć się w lepszy sprzęt i zbroję. Dead Nation posiada tryb kooperacji, dzięki któremu rozgrywka staje się dużo ciekawsza, a kampanię możemy ukończyć ze znajomym zarówno w sieci, jak i na podzielonym ekranie.

Na Playstation 3 możemy oczekiwać ostatniej odsłony Tomb Raidera, w którym poznajemy Larę jako młodą, niedoświadczoną jeszcze w wyprawach archeologicznych dziewczynę. Bohaterka wyruszy na poszukiwanie królestwa Yamatai, a kiedy zdecyduje się zbadać Trójkąt Smoka, sztorm pokrzyżuje jej plany. Wylądowawszy na wyspie, która wcale nie będzie bezludna, będzie musiała poradzić sobie samodzielnie, a przeżycie wcale nie będzie łatwe.

Obraz

Ponadto, na poprzednią konsolę Sony, będzie można dostać także Brothers A Tale of Two Sons, będące grą zręcznościową studia Starbreeze. Dwójka braci wyrusza w podróż, by znaleźć lekarstwo, które uleczy ich chorego ojca. W podróży niejednokrotnie pomoże im zaprzyjaźnione monstrum, dzięki któremu łatwiej będzie im się wspinać czy przechodzić nad przepaściami. Twórcom zależało na zżyciu się gracza z kierowanymi przez niego postaciami, dzięki czemu dostaliśmy produkcję, która stara się grać na naszych emocjach.

Promocja nie ominie także Playstation Vita. Jedną z dostępnych gier będzie PixelJunk Monsters Ultimate HD. Gracz zmuszony jest do obrony swojej bazy, która falami jest atakowana przez rozmaitych przeciwników. Jeżeli nie uda się ich powstrzymać, to zaczną wybijać mieszkańców bronionego miejsca. Do dyspozycji otrzymujemy różne działa i budynki specjalne, które mają pomóc nam w ochronie. Kolejnym tytułem dla tej konsoli jest Smart As, pozwalająca na sprawdzenie naszych umiejętności. Użytkownik testuje siebie rozwiązując zadania arytmetyczne, językowe, logiczne i wymagające zmysłu obserwacji, może także porównać swoje wyniki ze znajomymi za pomocą rozbudowanych funkcji społecznościowych.

Dołączyć do usługi Playstation Plus możecie tutaj. Miesięczna subskrypcja to koszt 27 złotych. Można także zakupić członkostwo 3-miesięczne za 59 złotych lub roczne za 195 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)