µTorrent dla Maka i iPada zaktualizowany

µTorrent dla Maka i iPada zaktualizowany

19.10.2011 13:22

Firma BitTorrent wydała stabilną wersję programu µTorrent 1.5.5 dla komputerów Mac. Zaktualizowano również BitTorrent do wersji 7.2.2 i aplikację na potrzeby iPadów.

W wersji stabilnej µTorrent i BitTorrent dla Mac OS X pojawiły się nowe funkcje znane z wydań dla systemu Windows. To między innymi obsługa kanałów RSS i Smart Feed (możliwość subskrypcji tematów), zarządzanie listami kolejek czy zdalna obsługa. Programami możemy teraz zarządzać również z innego komputera i urządzenia mobilnego (smartfon, tablet) - za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Poza tym wprowadzono rozbudowane narzędzia kontroli i udostępniono więcej informacji na temat pracy programów. Użytkownik za pomocą komendy Cmd + Opt może uruchomić ukryty, zaawansowany zestaw preferencji.

Udostępniono również µTorrenta dla iPadów. Nie chodzi jednak o aplikację w App Store (Apple nie zgodziłby się na taki ruch), a o stronę internetową dostosowaną specjalnie na potrzeby tych urządzeń. Dzięki niej użytkownicy iPadów mogą skorzystać z tych samych ustawień i funkcji dostępnych w ramach µTorrent Remote dla komputerów PC. Stało się to możliwe dzięki wykorzystaniu HTML5 promowanego zresztą przez firmę Apple. Użytkownik iPada może więc monitorować przesyłane pliki, dodawać etykiety, przeglądać subskrybowane kanały RSS czy wyszukiwać interesujące go materiały. µTorrent Remote dla iPadów obsługuje technologię multitouch.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)