µTorrent Web teraz także dla smartfonów

µTorrent Web teraz także dla smartfonów

30.07.2010 14:34

Popularny program do obsługi sieci BitTorrent - µTorrent - dostępny jest w kolejnych wersjach. Tym razem dostosowano stronę µTorrent Web na potrzeby Androida i iOS.

Twórcy µTorrent na oficjalnym blogu poinformowali o wprowadzeniu usługi µTorrent Web dla systemu Android, a także dla tabletu iPad. Wcześniej została ona udostępniona na potrzeby smartfonów iPhone. Pozwoli to użytkownikom na śledzenie i kontrolę plików torrent za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki µTorrent Web możemy uruchomić pobieranie materiałów na naszym komputerze z dowolnego miejsca czy urządzenia. Wystarczy zalogować się na stronie WWW i pobrać specjalnego klienta. Obecnie dostępny jest on jedynie dla komputerów z systemem Windows. Następnie można zdalnie kontrolować pobieranie plików torrent. Wkrótce µTorrent Web ma być dostępny także dla innych systemów operacyjnych (Mac OS X, Linux).

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite dla twórców µTorrenta. W maju wprowadzono wersję 2.0.2 programu z obsługą rozszerzeń. Dzięki stworzeniu SDK, zewnętrzni deweloperzy mogą przygotowywać dodatki do programu poszerzające jego możliwości. Na początek udostępniono takie aplikacje jak skaner wirusów (VirusGuard) dla sieci BitTorrent czy µGadget, który pozwala na monitorowanie plików z poziomu przeglądarki internetowej.

Najnowsze wydanie µTorrenta można pobrać z naszego vortalu. Dostępne są wersje dla systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)