TP-Link Neffos C5L, tani smartfon z LTE i dual SIM

TP‑Link Neffos C5L, tani smartfon z LTE i dual SIM

TP-Link Neffos C5L, tani smartfon z LTE i dual SIM
Krzysztof Fiedor
17.05.2016 17:02

Kolejny model smartfona firmy TP-Link trafia na polski rynek. Tym razem sprawdzamy, jak się prezentuje i jak działa, prostszy model Neffos C5L. To produkt, który specyfikacją nas raczej nie oczaruje. Jednak ma kilka cech, które mogą być interesujące dla wielu przyszłych nabywców. Jego główne zalety to cena, która nie powinna przekroczyć 400 złotych. Kolejny atut to modem LTE i na koniec jeszcze obsługa dwóch kart SIM. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Niestety tanie smartfony są pełne kompromisów. W tym modelu, choć wydaje on się bez większych wad, najbardziej odstają od normy aparaty. Nie spodziewajcie się po nich super fotek. Filmy też nie będą najwyższych lotów. Nie znaczy to jednak, że są beznadziejne. Wszystko zależy od potrzeb i danej chwili, jak to mówią "najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie" :)

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

TP-Link Neffos C5L to tani smartfon, który kosztuje około 400 złotych, może być świetnym prezentem komunijnym lub też zadowoli użytkownika o skromniejszych wymaganiach. Jest też wielce prawdopodobne, że model ten trafi już niebawem do oferty któregoś z operatorów w ofercie za przysłowiową złotówkę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)