Transportoid udostępnia funkcje premium za darmo, znalazł nowego właściciela

Transportoid udostępnia funkcje premium za darmo, znalazł nowego właściciela

Transportoid udostępnia funkcje premium za darmo, znalazł nowego właściciela
16.09.2014 21:29, aktualizacja: 17.09.2014 10:36

W czerwcu tego roku informowaliśmy o wystawieniu na sprzedaż projektu Transportoid, będącego aplikacją ułatwiającą korzystanie z komunikacji miejskiej. Miesiące poszukiwań zaowocowały znalezieniem nowego właściciela, który całkowicie przejmie wszystko, co jest związane z tą niezmiernie popularną aplikacją na Androida i Windows Phone.

Główny twórca Transportoida, Tomasz Zieliński, poinformował na oficjalnej stronie o sprzedaży projektu firmie Mobiem. W ciągu najbliższych dni nowi właściciele przejmą całkowicie prowadzenie Transportoida. Byli deweloperzy mają nadzieję, że nowe kierownictwo będzie aktywnie rozwijało aplikację, dodając świeże i innowacyjne funkcje. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie twórcy z braku czasu nie byli już w stanie ulepszać programu, co było główną przyczyną decyzji o sprzedaży Transportoida. Dodatkowo, ze względu na zmianę właściciela, z najnowszą wersją Transportoida wszystkie funkcje premium dostępne są całkowicie za darmo.

Obraz

Mocno liczymy na to, że nowy właściciel będzie kontynuował rozwój projektu, nie ograniczając jednocześnie dostępu do darmowych funkcji. Na dzień dzisiejszy nic w tej kwestii nie wiemy więcej, ale mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli poinformować Czytelników o szczegółach związanych z przyszłością tego oprogramowania. Transportoid przez ponad cztery lata obecności na rynku zdobył duże grono użytkowników dzięki szybkiemu wyszukiwaniu połączeń i pokazywaniu pozycji przystanków. Aplikacja jest niemalże niezbędna dla każdego, kto podróżuje komunikacją miejską.

Najnowsze wersje Transportoida dla Androida i Windows Phone, z darmowymi funkcjami premium, dostępne są w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)