TrustPort 2013: tylko u nas aż dwie roczne licencje gratis!

TrustPort 2013: tylko u nas aż dwie roczne licencje gratis!

Wojciech Kowasz
16.07.2012 10:01, aktualizacja: 17.07.2012 15:46

Polski dystrybutor oprogramowania zabezpieczającego TrustPort, firma Marken, organizuje dzisiaj polską premierę linii 2013. Z tej okazji wspólnie przygotowaliśmy specjalną akcję, w ramach której wygrać można aż 3000 podwójnych zestawów rocznych licencji: na TrustPort Total Protection 2013 oraz TrustPort USB Antivirus 2013.

TrustPort 2013 tradycyjnie występuje w kilku edycjach funkcjonalnych. Podstawową wersją jest TrustPort Antivirus, czyli oprogramowanie zwalczające wirusy i inne złośliwe oprogramowanie. Bardziej rozbudowanym wariantem programu jest TrustPort Internet Security wzbogacony między innymi o zaporę sieciową czy moduł monitorowania zagrożeń na stronach internetowych. Prawdziwy „kombajn zabezpieczeń” to z kolei TrustPort Total Protection, który dodatkowo posiada moduł kontroli rodzicielskiej, narzędzia do ochrony poufnych danych i inne. Ciekawym członkiem rodziny TrustPort jest program USB Antivirus. Nie jest to tylko przenośna wersja desktopowej edycji antywirusa — jest to mobilne rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo danych podczas korzystania z zewnętrznych urządzeń przenośnych USB. Podstawowe funkcje aplikacji to ochrona antywirusowa i antyspyware, skanowanie dowolnego komputera, szyfrowanie i całkowite usuwanie danych.

Jak zapewnia producent, wersja 2013 jest szybsza i lżejsza w kontekście wykorzystania zasobów systemu, posiada także nieco przeprojektowany interfejs, który powinien być prostszy w nawigacji. Z najciekawszych usprawnień warto wymienić nowy mechanizm zarządzania aplikacjami w ramach rezydentnego agenta TrustPort Application Inspector. Pozwala on grupować programy, a następnie nadawać im oddzielny zestaw uprawnień takich jak dostęp do pewnych części dysku czy rejestru.

Wersje testowe wszystkich produktów TrustPort z linii 2013 w polskiej wersji językowej można pobrać z naszego portalu. Sprzedaż pełnych wersji prowadzi dystrybutor, firma Marken, na swojej stronie internetowej. Najnowsze wersje 2013 pojawią się w sprzedaży w najbliższych dniach.

Już dzisiaj jednak, we współpracy z polskim dystrybutorem oprogramowania TrustPort, przygotowaliśmy akcję specjalną. Pierwsze 3000 osób, które do końca dzisiejszego dnia zarejestruje się na stronie konkursowej, otrzyma podwójny zestaw rocznych, jednostanowiskowych licencji: na TrustPort Total Protection 2013 oraz TrustPort USB Antivirus 2013. Akcja skierowana jest do naszych stałych Czytelników, czyli już posiadających konto użytkownika (założone wczoraj lub wcześniej). Aby wziąć udział w konkursie, należy się zalogować. Spieszcie się jednak — kto pierwszy, ten lepszy! :-)

Aktualizacja, 17.07.2012 15:40

Licencje na oba programy już pojawiły się w profilach użytkowników, którzy poprawnie zarejestrowali się na stronie konkursowej. Kody aktywacyjne ważne są do końca lipca — wtedy należy dokonać instalacji i aktywacji programu. Następnie można z niego korzystać przez 12 miesięcy. Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej akcji i zapraszamy na kolejne ;-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (247)