Tryb zombie w nowym Call of Duty przywraca wiarę w pomysłowość twórców?

Tryb zombie w nowym Call of Duty przywraca wiarę w pomysłowość twórców?

Tryb zombie w nowym Call of Duty przywraca wiarę w pomysłowość twórców?
10.07.2015 09:12, aktualizacja: 10.07.2015 10:10

Po ogłoszeniu prac nad Call of Duty: Black Ops III, w którym po raz kolejny rzuceni zostaniemy w przyszłość, chyba niewielu graczy spodziewało się wprowadzenia większych zmian do formuły strzelanki. Jak zwykle zakombinowano trochę bardziej z opcją wieloosobową, dorabiając tutaj chociażby skakanie po ścianach, ale obyło się bez zaskoczeń. Aż do teraz. Tryb walki z zombie w nowej grze jest wielką niespodzianką.

Official Call of Duty®: Black Ops III - “Shadows of Evil” Zombies Reveal Trailer [UK]

Osobna kampania Shadows of Evil to coś zupełnie z innej beczki. Cofniemy się właśnie w czasie do stylizowanej końcówki XIX wieku, powracając przy okazji wspomnieniami do świetnego pierwszego BioShocka. Kolorystyka i trochę rozgrywka nawiązują do tego głośnego hitu. Grupka postaci z epoki musi stawić czoła tajemniczemu człowiekowi z cienia, który nasyła na nich nieumarłych. Poznamy iluzjonistę (w tej roli Jeff Goldblum), Femme-Fatale (Heather Graham), bezwzględnego stróża prawa (Neal McDonough) oraz ulicznego boksera (Ron Pearlman). Dostaniemy do dyspozycji arsenał dość ciekawych, odpowiednio postarzonych broni, jak również automaty do gum. W nich oto wydamy zgromadzone w trakcie zabawy środki na super moce w formie słodkich balonówek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ponieważ ogłoszenie mogło pozwolić fanom serii odzyskać wiarę w markę, od razu ujawniono edycje specjalne Call of Duty: Black Ops III. Cyfrowa zawiera grę, przepustkę sezonową (pakiet przyszłych dodatków DLC), dodatkową mapę dla trybu zombie plus skórki dla karabinów. Podstawowa pudełkowa Hardened Edition oferuje to samo minus Season Pass, ale za to ma metalowe opakowanie, komplet kart z grafikami z gry oraz ścieżkę dźwiękową do ściągnięcia. Na końcu jest zaś Juggernog Edition, już z wszystkimi wymienionymi bonusami, a ponadto zestawem podkładek pod kufle z piwem i stylizowaną na bardzo starą mini lodówką, grającą i świecącą, w której pomieścicie do 12 puszek orzeźwienia. Wyceniono je kolejno na 99, 79 i 199 dolarów.

  • Hardened Edition
  • Juggernog Edition
[1/2] Hardened Edition

Przypominamy, że zamówienia przedpremierowe premiowane są zaproszeniami do testów beta sieciowej porcji Black Ops III, które wystartować mają 19 sierpnia. Obejmą graczy na platformach PC, Xbox One oraz PlayStation 4, choć gra pojawi się również na Xboksie 360 i PS3. Premiera 6 listopada. Wstępne wymagania systemowe PC są takie:

  • Systemem Windows 7/8/8.1 64-bit
  • Procesor Intel Core i3-530 2.93 GHz lub AMD Phenom II X4 810 2.6 GHz
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 470 lub ATI Radeon HD 6970 1GB
  • 6 GB RAM

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)