Trzy razy Gothic w cotygodniowej wyprzedaży Steama

Trzy razy Gothic w cotygodniowej wyprzedaży Steama27.03.2014 09:21
Screenshot z gry Gothic 2
Screenshot z gry Gothic 2

Gothica raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedną z najbardziej cenionych serii RPG (i nie tylko ją) właśnie oferuje nam Steam w swojej cotygodniowej promocji. Przygotujcie portfele, bo poza wymienionym tytułem, jest kilka naprawdę ciekawych pozycji.

Screenshot z gry Gothic 2
Screenshot z gry Gothic 2

Wymieniona w pierwszym akapicie seria (Gothic 3, Gothic II: Gold Edition oraz pierwszy Gothic) może do was trafić za jedyne 4,99 euro. Możecie także zdecydować się na komplet Gothic + Arcania w cenie 12,49 euro, co jednak może nie być najkorzystniejszym wyborem zważywszy na to, ilu graczy wypowiada się o Arcanii bardzo negatywnie.

Bardzo dobrym wyborem będzie za to Earth 2160, którego cenę obniżono do 1,24 euro. W grze mamy 4 kampanie, które w sumie mają 28 misji, bardzo rozbudowany tryb multiplayer i takie samo drzewko postępu technicznego z możliwością równoległego prowadzenia badań nad wieloma wynalazkami. Akcja tytułu dzieje się dziesięć lat po wydarzeniach z trzech wcześniejszych gier serii, oznaczonych datą 2150. Ziemia została zniszczona, a do toczącego się konfliktu dołączyła kolejna strona, Obcy, którzy chcą zaprowadzić swój porządek w Układzie Słonecznym.

Sporo osób na pewno zainteresuje także złota edycja Sacred za niecałe dwa i pół euro. Poza tytułem podstawowym otrzymujemy rozszerzenie Plus, które dodaje dwa nowe regiony, nowych przeciwników, zadania, zbroję i broń, oraz dodatek Underworld, będący przedłużeniem wydarzeń dziejących się w podstawce. Tylko od gracza zależy co się stanie z mieszkańcami Ancarii.

Nie samymi RPG-ami jednak Steam handluje. Ciekawą pozycją jest pakiet siedmiu gier indie, w skład którego wchodzą trzy odsłony RIP, Larva Mortus, Penguin's Arena: Sedna's World, Space Trader: Merchant Marine oraz Tank Universal. Wszystkie te tytuły możemy mieć za 99 eurocentów.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do 31 marca.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)