Trzy razy Gothic w cotygodniowej wyprzedaży Steama

Screenshot z gry Gothic 2
Screenshot z gry Gothic 2
Karolina Kowasz

27.03.2014 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gothica raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedną z najbardziej cenionych serii RPG (i nie tylko ją) właśnie oferuje nam Steam w swojej cotygodniowej promocji. Przygotujcie portfele, bo poza wymienionym tytułem, jest kilka naprawdę ciekawych pozycji.

Screenshot z gry Gothic 2
Screenshot z gry Gothic 2

Wymieniona w pierwszym akapicie seria (Gothic 3, Gothic II: Gold Edition oraz pierwszy Gothic) może do was trafić za jedyne 4,99 euro. Możecie także zdecydować się na komplet Gothic + Arcania w cenie 12,49 euro, co jednak może nie być najkorzystniejszym wyborem zważywszy na to, ilu graczy wypowiada się o Arcanii bardzo negatywnie.

Bardzo dobrym wyborem będzie za to Earth 2160, którego cenę obniżono do 1,24 euro. W grze mamy 4 kampanie, które w sumie mają 28 misji, bardzo rozbudowany tryb multiplayer i takie samo drzewko postępu technicznego z możliwością równoległego prowadzenia badań nad wieloma wynalazkami. Akcja tytułu dzieje się dziesięć lat po wydarzeniach z trzech wcześniejszych gier serii, oznaczonych datą 2150. Ziemia została zniszczona, a do toczącego się konfliktu dołączyła kolejna strona, Obcy, którzy chcą zaprowadzić swój porządek w Układzie Słonecznym.

Sporo osób na pewno zainteresuje także złota edycja Sacred za niecałe dwa i pół euro. Poza tytułem podstawowym otrzymujemy rozszerzenie Plus, które dodaje dwa nowe regiony, nowych przeciwników, zadania, zbroję i broń, oraz dodatek Underworld, będący przedłużeniem wydarzeń dziejących się w podstawce. Tylko od gracza zależy co się stanie z mieszkańcami Ancarii.

Nie samymi RPG-ami jednak Steam handluje. Ciekawą pozycją jest pakiet siedmiu gier indie, w skład którego wchodzą trzy odsłony RIP, Larva Mortus, Penguin's Arena: Sedna's World, Space Trader: Merchant Marine oraz Tank Universal. Wszystkie te tytuły możemy mieć za 99 eurocentów.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do 31 marca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)