Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 2017

Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 201723.02.2017 16:07
Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 2017

Już za kilka dni rozpocznie się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez e-sportowych w naszym kraju, czyli finałowe rozgrywki Intel Extreme Master. Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym roku finał zawita do katowickiego Spodka. Przypomnimy tylko, że w najbliższy weekend odbędzie się finałowy turniej w League of Legends, a tydzień później, czyli w weekend 3-5 marca, odbędą się finały w Counter Strike: Global Offensive oraz Starcraft II. Równocześnie z drugim finałem na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbędzie się IEM Expo, podczas którego odwiedzający będą mogli spędzić czas, biorąc udział w konkursach, zwiedzając stoiska wystawców, spotykając znanych youtuberów czy grając w specjalnych strefach free to play.

350195705211742145

Jedną z takich atrakcji będzie Intel VR Games, podczas którego każdy odwiedzający halę wystawową IEM Expo będzie mógł wystartować w otwartych turniejach z cennymi nagrodami organizowanych przez firmę Intel. W ostatnim dniu trwania IEM, czyli 5 marca, Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na jeden dzień zamieni się w arenę zmagań w technologii wirtualnej rzeczywistości. Wydarzenie to odbędzie się w ramach targów IEM Expo, które organizowane są równocześnie z Intel Extreme Masters w Katowicach. Odwiedzający będą mieli szansę sprawdzenia swoich umiejętności w trzech tytułach VR: The Unspoken, Lone Echo oraz Arizona Sunshine.

Oczywiście wstęp na to wydarzenie jest w pełni darmowy, a odwiedzający będą mieli szansę na wygranie cennych nagród od sponsorów – firm Intel i Omen by HP. Turniej Intel VR Games będzie można również obejrzeć w Internecie podczas transmisji, która będzie prowadzona na kanale esl_pl na Twitchu. Start całej imprezy planowany jest na godzinę 12.

Jeśli chcecie się wybrać na tegoroczną edycję Intel Extreme Masters, nie zapomnijcie zapoznać się z naszym poradnikiem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)