Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 2017

Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 2017

Turnieje wirtualnej rzeczywistości Intel VR Games na Intel Extreme Masters 2017
23.02.2017 16:07, aktualizacja: 23.02.2017 16:32

Już za kilka dni rozpocznie się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez e-sportowych w naszym kraju, czyli finałowe rozgrywki Intel Extreme Master. Podobnie jak w latach poprzednich, również i w tym roku finał zawita do katowickiego Spodka. Przypomnimy tylko, że w najbliższy weekend odbędzie się finałowy turniej w League of Legends, a tydzień później, czyli w weekend 3-5 marca, odbędą się finały w Counter Strike: Global Offensive oraz Starcraft II. Równocześnie z drugim finałem na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbędzie się IEM Expo, podczas którego odwiedzający będą mogli spędzić czas, biorąc udział w konkursach, zwiedzając stoiska wystawców, spotykając znanych youtuberów czy grając w specjalnych strefach free to play.

Obraz

Jedną z takich atrakcji będzie Intel VR Games, podczas którego każdy odwiedzający halę wystawową IEM Expo będzie mógł wystartować w otwartych turniejach z cennymi nagrodami organizowanych przez firmę Intel. W ostatnim dniu trwania IEM, czyli 5 marca, Audytorium Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na jeden dzień zamieni się w arenę zmagań w technologii wirtualnej rzeczywistości. Wydarzenie to odbędzie się w ramach targów IEM Expo, które organizowane są równocześnie z Intel Extreme Masters w Katowicach. Odwiedzający będą mieli szansę sprawdzenia swoich umiejętności w trzech tytułach VR: The Unspoken, Lone Echo oraz Arizona Sunshine.

Oczywiście wstęp na to wydarzenie jest w pełni darmowy, a odwiedzający będą mieli szansę na wygranie cennych nagród od sponsorów – firm Intel i Omen by HP. Turniej Intel VR Games będzie można również obejrzeć w Internecie podczas transmisji, która będzie prowadzona na kanale esl_pl na Twitchu. Start całej imprezy planowany jest na godzinę 12.

Jeśli chcecie się wybrać na tegoroczną edycję Intel Extreme Masters, nie zapomnijcie zapoznać się z naszym poradnikiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)