TwojaPogoda.pl dla Androida

TwojaPogoda.pl dla Androida

02.12.2011 18:53, aktualizacja: 03.12.2011 15:12

Popularny polski serwis pogodowy — TwojaPogoda.pl — wydał swoją aplikację dla Androida. Jak łatwo się domyślić, aplikacja serwuje prognozę pogody, ale nie tylko.

Portal TwojaPogoda.pl jest najlepszym według Money.pl serwisem w swojej dziedzinie. Poza klasyczną prognozą pogody znajdziemy tu prognozy przygotowane specjalnie dla kierowców, narciarzy, astronomów, biegaczy, plażowiczów, alergików, ostrzeżenia, bazę wiedzy i różne materiały związane z meteorologią.

Aplikacja mobilna przede wszystkim daje użytkownikowi dostęp do aktualnych informacji o pogodzie w ponad dwóch tysiącach miejsc w kraju. Prognozę można obejrzeć na najbliższy dzień (przewidywany stan co 3 godziny) lub na 7 dni. Ponadto z poziomu aplikacji można przeczytać wiadomości dotyczące pogody w Polsce. Niestety aplikacja nie daje dostępu do wszystkich materiałów dostępnych na stronie, na przykład porównywarki pogody w różnych miejscach i prognoz kierowanych dla sportowców lub kierowców, ale może to się w przyszłości zmieni. Na razie użytkownicy telefonów z Androidem mogą skorzystać z tradycyjnej, ale cieszącej się dobrą opinią prognozy i wiadomości.

Aplikacja dla Androida jest bezpłatna i można ją pobrać z Android Market. W planach jest również przygotowanie podobnej aplikacji dla iOS i Symbiana, a póki co użytkownicy innych platform mogą korzystać z nowej, przygotowanej jeszcze we wrześniu dla przeglądarek na urządzeniach mobilnych strony m.twojapogoda.pl.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)