Twórca Unreal Tournament powraca z darmową strzelanką Lawbreakers

Twórca Unreal Tournament powraca z darmową strzelanką Lawbreakers

Twórca Unreal Tournament powraca z darmową strzelanką Lawbreakers
27.08.2015 10:30, aktualizacja: 31.08.2015 10:01

Cliff Bleszinski, współtwórca takich popularnych serii gier jak Unreal Tournament czy Gears of War, odszedł wiele miesięcy temu z Epic Games, aby skupić się na autorskich projektach. Zapowiadał powrót do klimatu ze strzelanek na arenach sprzed lat i ujawnił wreszcie światu swój najnowszy projekt. W Lawbreakers pobawimy się nie tylko w futurystycznych stróżów prawa oraz bandziorów, ale przy okazji również grawitacją.

Official LawBreakers Announce Trailer

Tytuł darmowej gry przygotowywanej dla firmy Nexon, pod której skrzydłami jest m.in. Counter-Strike w wydaniu z zombie, można odbierać właśnie dwojako. Po pierwsze, chodzi oczywiście o przeciwstawianie się prawu, a konkretnie zorganizowane grupy wywrotowców. Wiele lat po tym, jak eksperymenty na Księżycu doprowadziły do jego rozszczepienia, a w rezultacie kataklizmów na Ziemi, ludzkość powoli wraca do formy. Wzrósł przy tym naturalnie poziom przestępczości i w awanturników jedna z drużyn będzie mogła się właśnie wcielić. Drugiej przyjdzie walczyć o porządek, stawić czoła napływającym do USA bandom przemytników, morderców i zorganizowanych gangów.

Złamane zostały także prawa fizyki. Grawitacja powariowała, a ten, kto potrafi z tego faktu skorzystać poprzez wykorzystanie odpowiedniego nowoczesnego sprzętu, zyskał po prostu nadludzkie moce. Na tym oparto rozgrywkę. Na mapę wchodzą dwie drużyny po pięć osób i walczą do upadłego, skacząc po unoszących się już nienaturalnie w powietrzu elementach otoczenia, niemal płynnie fruwając z góry na dół, starając się pozostawać ciągle w ruchu oraz najlepiej też gdzieś wysoko, ponad zdradliwą ziemią.

Official LawBreakers Gameplay Reveal Trailer

Lawbreakers powstaje na bazie technologii Unreal Engine 4 i będzie projektem PC wypuszczonym w modelu Free-2-Play. Premiera w przyszłym roku. Poza samym strzelaniem, nawiązującym mocno do spuścizny po klasycznym Unreal Tournament, pojawi się także rozwijanie postaci w ramach jednej z kilku dostępnych klas bohaterów. Co ma lekko wyróżnić produkt, poza samą zabawą z grawitacją, to wiele modeli kobiet do wyboru. Bleszinski zauważył, że nie tylko mężczyźni chcieliby powalczyć online.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)