Tworzony przez fanów remake gry Metal Gear anulowany przez Konami

Tworzony przez fanów remake gry Metal Gear anulowany przez Konami

Tworzony przez fanów remake gry Metal Gear anulowany przez Konami
18.08.2014 22:14

Niestety japońska firma Konami po początkowym zatwierdzeniu tworzonego przez fanów remake’u gry Metal Gear, zdecydowała się anulować pracę nad tą produkcją.

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że fani pracują nad odświeżoną wersją wydanej w 1987 roku gry Metal Gear. Produkcja powstawała jako mod do Alien Swarm, dodatkowo warto wiedzieć, że Konami oświadczyło, że jeśli twórcy nie zamierzają zarabiać na remake’u, to nie nic przeciwko, aby on powstał. Niestety wszystko wskazuje, że nowa wersja Metal Gear jednak się nie pojawi. Konami po ponad dwóch miesiącach anulowało ten projekt.

Metal Gear - Presentation Trailer 2014 (Unfinished)

Informacja jest tym bardziej smutna dla fanów, że nad odświeżoną wersją Metal Gear pracowało naprawdę sporo interesujących osób. W produkcji między innymi brali udział aktorzy, którzy podkładali głos w oryginalnym Metal Gear Solid - David Hayter, który udzielał głosu głównemu bohaterowi oraz Paul Eiding, który podkładał głos pod postać Roya Campbella. Twórców wspomagały też osoby pracujące przy takich grach, jak Gears of War i Infamous. W związku z tym odświeżona wersja Metal Gear mogłoby okazać się bardzo dobrą produkcją, która dodatkowo byłaby dostępna zupełnie za darmo.

Osoby zgromadzone wokół tej gry nie zamierzają się poddawać i zapowiedzieli, że już teraz zaczynają pracę nad nowym projektem. Tym razem nie będzie on związany z Metal Gear. Zgromadzone podczas tworzenia remake’u doświadczenie z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość nowej produkcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)