Tysiąc aplikacji w sklepie dla Windows Phone 7

26.10.2010 13:13, aktual.: 26.10.2010 13:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W e-sklepie dla systemu Windows Phone 7 jest już ponad 1000 aplikacji. Microsoft udostępnił też narzędzie do synchronizacji smartfonów z systemem Mac OS X.

Minęło ledwie parę dni od wprowadzenia Windows Phone 7 do sprzedaży, a w e-sklepie dla systemu znalazło się już ponad 1000 aplikacji. Taką informację podał serwis WMPoweruser. W dniu rozpoczęcia sprzedaży było ich 777, zaś Microsoft chwalił się, że pobito rekord w liczbie programów podczas uruchomienia sklepu. Dla przypomnienia w dniu otwarcia App Store Apple oferował 500 aplikacji. Liczba programów w Windows Phone Marketplace nie jest jednak wcale tak duża, jeśli weźmiemy pod uwagę silną promocję sklepu. Microsoft przez ostatnie miesiące przekonywał deweloperów do przygotowania aplikacji, niektórym nawet płacąc za pracę. Przed firmą jest nadal daleka droga, aby dogonić takich gigantów jak App Store czy Android Market.

Microsoft udostępnił też narzędzie do synchronizacji ustawień między Windows Phone 7 a systemem Mac OS X. Aplikacja Windows Phone 7 Connector for Mac dostępna jest w wersji beta. Umożliwia synchronizację muzyki, filmów i podcastów z iTunes, a także zdjęć z iPhoto. Nie udostępniono natomiast współpracy z takimi programami jak kalendarz iCal czy Książka adresowa.

Program Windows Phone 7 Connector for Mac można pobrać z naszego vortalu. Dostępny jest w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Synchronizacja danych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)