Uber Black wjeżdża do Polski. Wśród dostępnych samochodów Tesla Model S

Uber Black wjeżdża do Polski. Wśród dostępnych samochodów Tesla Model S

28.02.2019 13:31

Uber zdecydował się wprowadzić nową usługę premium w Polsce. Klienci mogą skorzystać z przejazdów Black, czyli samochodów segmentu premium, a także świetnych kierowców.

Pierwszym miastem, w którym będzie można skorzystać z nowej usługi będzie Warszawa. Warto dodać, że Warszawa jest trzecim miastem w tej części Europy, po Kijowie i Pradze, którego mieszkańcy mogą korzystać z przejazdów Black. Jak podaje Uber, Black to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na przejazdy o najwyższym standardzie.

Uber Black: dostępne samochody

Samochody poruszające się po stolicy, w ramach usługi Black, muszą spełniać restrykcyjne wymagania w zakresie klasy i modeli. Na liście dostępnych w usłudze aut znajdują się samochody marek: Infiniti, Mercedes Benz (klasa E i S), Lexus, BMW (seria 5), Audi (A6, A7 i A8) czy Tesla (Model S). Wszystkie z nich muszą być wyprodukowane najpóźniej w 2012roku i mieć w standardzie skórzane fotele.

Po stołecznych ulicach jeździ aktualnie około 40 takich samochodów, ale docelowo będzie ich zdecydowanie więcej. Za kierownicą w Black spotkamy wysoko ocenianych kierowców, których średnia ocen w aplikacji jest równa bądź wyższa od 4,8.

Uber Black: jak zamówić?

Minimalna wartość przejazdu w opcji Black wynosi 30 zł, a cena samej usługi, podobnie jak w przypadku pozostałych opcji, jest znana z góry, przed akceptacją kursu przez użytkownika. W celu wybrania usługi, wystarczy podczas zamawiania przejazdu wybrać odpowiednią opcję o nazwie Black, tuż przed zatwierdzeniem kursu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)