UberEATS w Polsce? Nowa aplikacja pozwoli zamawiać posiłki i śledzić dostawę

UberEATS w Polsce? Nowa aplikacja pozwoli zamawiać posiłki i śledzić dostawę

UberEATS w Polsce? Nowa aplikacja pozwoli zamawiać posiłki i śledzić dostawę
01.12.2016 12:41

W ostatnim czasie nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by donosić o nowościach w Uberze. Szybkie tempo początkowej ekspansji szybko spotkało się z rozsądniejszą (niż początkowe akty wandalizmu) odpowiedzią rodzimej konkurencji. Pojawiły się kolejne, całkiem niezłe aplikacje taksówkarskie, które odzyskały dla korporacji nieco rynku. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że Uber planuje w Polsce start kolejnej usługi, która dostępna jest już między innymi w USA, Kanadzie czy Japonii.

Już niedługo może okazać się, że przewozy oparte o współdzielenie będą tylko częścią działalności Ubera w Polsce. W Polsce można już pobrać aplikację UberEATS, dzięki której kierowców można zaangażować do dowozu posiłków. Na razie nie można dzięki niej zamówić obiadu, ale wiele wskazuje na to, że w przyszłości się to zmieni. Zapewne pierwszym miastem, w którym w Polsce będzie można korzystać z nowej, oddzielnej aplikacji Ubera, będzie Warszawa.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Przygotowano nawet już jej polską wersję językową programu, co nastraja optymizmem. Nie jest jednak znany dokładny termin uruchomienia UberEats nad Wisłą, zaś rzecznik korporacji stwierdziła jedynie dla Cashless.pl, że Uber przygląda się możliwościom wprowadzenia nowych usług.

Czy UberEATS może stanowić alternatywę i konkurencję choćby dla Pyszne.pl czy Pizza Portal? Mimo że profil usługi Ubera jest nieco inny, to jednak mamy do czynienia z aplikacją, dzięki której od początku do końca można przejść proces zamówienia posiłku. Uber nie stanowi jedynie pośrednika: w aplikacji można zapoznać się ze szczegółami menu, przewidywanym czasem dostawy oraz opłacić zamówienie. Dodatkową korzyścią jest możliwość śledzenia lokalizacji dostawcy. A to, już po polskiej premierze UberEATS, może rzeczywiście wprowadzić powiew świeżości. Szczegóły poznamy wkrótce

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)