Udostępniono aktualizację iTunes

28.04.2010 13:37, aktual.: 28.04.2010 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się aktualizacja popularnego programu muzycznego iTunes do wersji 9.1.1. Programiści wprowadzili szereg ważnych poprawek, a także parę zmian i nowych funkcji.

W iTunes 9.1.1 poprawiono sporo błędów związanych choćby ze stabilnością funkcji VoiceOver czy jej współpracą z Geniusem. Ten ostatni to narzędzie umożliwiające miksowanie utworów dostępnych w bibliotece muzycznej iTunes i odtwarzanie ich jako playlisty. Programistom firmy Apple udało się również wyeliminować problemy dotyczące konwertowania utworów do formatu AAC (128 kbps). Występowały one podczas synchronizowania plików. Jak zwykle w takich przypadkach, producent informuje o poprawieniu ogólnej stabilności i wydajności programu.

Nowe funkcje w iTunes 9.1.1 to lepsza synchronizacja z iPadem. Teraz użytkownicy tabletu firmy Apple będą mogli szybciej przesyłać muzykę, filmy, programy TV czy e-booki do swojego urządzenia. Zmiany dotyczą również e-sklepu iBooks z elektronicznymi książkami. Nie jest on niestety dostępny w Polsce. Aktualizacja wprowadza jeszcze zmiany w nazwach i układzie miksów Genius. Poprawiono również możliwość usuwania miksów. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach firmy Apple. Wersja 9.1 programu dostępna była pod koniec marca tego roku.

Aktualizację można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia albo z naszego vortalu. iTunes 9.1.1 dostępny jest dla systemu Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)