Udostępniono aktualizację iTunes

Udostępniono aktualizację iTunes

28.04.2010 13:37, aktualizacja: 28.04.2010 14:11

Pojawiła się aktualizacja popularnego programu muzycznego iTunes do wersji 9.1.1. Programiści wprowadzili szereg ważnych poprawek, a także parę zmian i nowych funkcji.

W iTunes 9.1.1 poprawiono sporo błędów związanych choćby ze stabilnością funkcji VoiceOver czy jej współpracą z Geniusem. Ten ostatni to narzędzie umożliwiające miksowanie utworów dostępnych w bibliotece muzycznej iTunes i odtwarzanie ich jako playlisty. Programistom firmy Apple udało się również wyeliminować problemy dotyczące konwertowania utworów do formatu AAC (128 kbps). Występowały one podczas synchronizowania plików. Jak zwykle w takich przypadkach, producent informuje o poprawieniu ogólnej stabilności i wydajności programu.

Nowe funkcje w iTunes 9.1.1 to lepsza synchronizacja z iPadem. Teraz użytkownicy tabletu firmy Apple będą mogli szybciej przesyłać muzykę, filmy, programy TV czy e-booki do swojego urządzenia. Zmiany dotyczą również e-sklepu iBooks z elektronicznymi książkami. Nie jest on niestety dostępny w Polsce. Aktualizacja wprowadza jeszcze zmiany w nazwach i układzie miksów Genius. Poprawiono również możliwość usuwania miksów. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach firmy Apple. Wersja 9.1 programu dostępna była pod koniec marca tego roku.

Aktualizację można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia albo z naszego vortalu. iTunes 9.1.1 dostępny jest dla systemu Windows i Mac OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)