Uncharted 3 w PlayStation Store było dostępne za darmo, prawdopodobnie przez pomyłkę

Uncharted 3 w PlayStation Store było dostępne za darmo, prawdopodobnie przez pomyłkę

Uncharted 3 w PlayStation Store było dostępne za darmo, prawdopodobnie przez pomyłkę
Karolina Kowasz
04.06.2014 15:04, aktualizacja: 04.06.2014 21:03

Aktualizacja: 04.06.2014 20:30 Informacje o możliwości pobrania gry są już nieaktualne, pomyłka została poprawiona.

Graliście już w Uncharted 3? Jeżeli nie to macie doskonałą okazję do nadrobienia zaległości, bowiem w amerykańskim PlayStation Store gra pojawiła się za darmo. Nie wiadomo jednak ile potrwa ta wyjątkowa promocja, więc zalecany jest pośpiech.

UNCHARTED 3: Drake's Deception™ Launch Trailer

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a jest kolejną już odsłoną popularnej serii z Nathanem Drake'iem w roli głównej. Gracz po raz kolejny może wyruszyć na przygodę pełną skarbów i tajemnic związanych z daleką przeszłością. W tej części skupimy się na odszukaniu miasta Ubar, które znane jest także jako Atlantyda Pustyni. Nasz bohater, w poszukiwaniu wskazówek, wyruszy w rozmaite zakątki świata, zaś grupa złoczyńców kierowana przez Katherine Marlowe będzie starała mu się przeszkodzić w odkryciu tajemnicy.

Do pobrania gry niepotrzebny jest abonament PS Plus. Wystarczy tylko zalogować się do amerykańskiego sklepu PlayStation Store (może to wymagać założenia nowego konta). Niezależnie od tego czy ta oferta jest błędem ludzkim czy też została zaplanowana, prawdopodobnie taka okazja już się nie powtórzy, więc im szybciej, tym lepiej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)