Unturned na weekend – zombie z kubików wcale nie są mniej straszne

Unturned na weekend – zombie z kubików wcale nie są mniej straszne10.09.2016 08:17
Unturned na weekend – zombie z kubików wcale nie są mniej straszne

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Unturned – sandboxową grę akcji, która jest wyjątkowa pod wieloma względami.

To nie tylko udane połączenie Minecrafta z walką o przetrwanie w wirtualnym świecie pełnym wygłodniałych zombie, ale też nauka, że gdy się czegoś bardzo chce, można odnieść sukces. Tytuł jest dziełem jednego utalentowanego programisty. Kiedy pojawiła się jego pierwsza wersja, młody Nelson Sexton, czyli producent tej gry, miał niecałe 16 lat.

Unturned Trailer Official!

Produkt przypomina popularny kanciasty hit przede wszystkim z uwagi na specjalnie oszczędną grafikę. Kolorowe lokacje cieszą więc oczy raczej barwami, niż szczegółowością obiektów oraz postaci. Gracz zostaje rzucony na wybrany serwer i musi po prostu przetrwać w złowrogim środowisku. Z początku nie dysponuje niczym do obrony, dlatego uważa i rozgląda się za przydatnymi przedmiotami. Dobre uzbrojenie to jeszcze jednak nie koniec trosk, gdyż Unturned ma również system rozgrywki uwzględniający takie czynniki jak głód, pragnienie, choroby czy wyziębienie.

Bawić można się samemu lub z kimś online. Za dodatkową opłatą uzyskuje się dostęp do gry z częściej wypadającymi z nieprzyjaciół przedmiotami, zdobywaniem większej ilości doświadczenia plus kilkoma bonusami kosmetycznymi, ale nie czyni to wersji podstawowej jakoś dużo gorszą. Dalej dostępna jest opcja wznoszenia własnych baz sześcian po sześcianie, barykad i pułapek. W dalszym ciągu należy dbać o zapasy żywności uprawiając rolę, łowiąc ryby i polując na dzikie zwierzęta. Kilka poziomów trudności pozwala dobrać wyzwanie odpowiednie do umiejętności oraz oczekiwań gracza.

Naturalnie sporą frajdę daje tutaj zwyczajne szwendanie się po okolicy i odkrywanie różnych miejsc oraz możliwości. Twórca stara się regularnie aktualizować swoją grę o nowe zawartości przygotowywane w zgodzie z tym czego domagają się fani Unturned.

Grę Unturned można pobrać w dziale:

Tytuł dostępny jest także dla systemu OS X.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)