Upoluj serwer² – ostatnie godziny na zgłoszenia serwerów!

Upoluj serwer² – ostatnie godziny na zgłoszenia serwerów!

Upoluj serwer² – ostatnie godziny na zgłoszenia serwerów!
25.06.2017 20:30

Niebułagalnie upływa termin zgłoszeń w akcji Upoluj serwer2. Przez ostatnie tygodnie razem z Senetic i Microsoftem zachęcaliśmy Was do poszukiwań starych serwerów i zgłaszania ich. Jeżeli jeszcze nie wzięliście w niej udziału, to macie na to ostatnie chwile.

28 czerwca ogłoszone zostaną wyniki konkursu – wówczas nagrodzimy zarówno zgłaszających, jak i zgłoszonych. Dla tych pierwszych przygotowaliśmy konsolę Xbox One w zestawie z Kinectem i 100 zestawów gadżetów. Dla zgłoszonych natomiast czeka Surface Pro 4, duże rabat na egzaminy Microsoftu oraz 45-procentowy voucher Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł.

Dla tych, którzy chętnie wykorzystaliby ostatnie godziny, jakie dajemy na zgłoszenia, a niezbyt orientują się w temacie chmurowego modelu przetwarzania danych i Microsoft Azure, przygotowaliśmy serią artykułów, które przystępnie wyjaśniają tak sam model usługi, jak i przykładowe zastosowania Azure. Łukasz Kałużny, autor arytkułów, MVP w kategorii Azure, chętnie odpowie także na dodatkowe pytania, które zadawać można na upolujserwer.dobreprogramy.pl.

Na stronie akcji znajdziecie także wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy. Warto się pośpieszyć! Wyniki akcji Upoluj serwer2 już w środę!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)