Upoluj serwer² – polowanie na serwery czas zacząć

Upoluj serwer² – polowanie na serwery czas zacząć

Upoluj serwer² – polowanie na serwery czas zacząć
11.05.2017 17:30, aktualizacja: 16.05.2017 16:32

Stare wino smakuje starym – uczy Talmud. Jeśli wydaje Wam się, że mądrość ta nie ma związku z przetwarzaniem danych, to… wydaje Wam się. Przestarzałych fizycznych serwerów wciąż jest sporo i zdecydowanie nadszedł czas, by dać im spocząć w spokoju. Właśnie dlatego, w partnerstwie z Senetic i Microsoft Azure, rozpoczynamy akcję Upoluj serwer2.

Upoluj serwer2

Nad leciwymi fizycznymi serwerami zbierają się chmury. Nie są to jednak ciemne chmury, lecz pogodne obłoki współczesnych możliwości Microsoft Azure. Jeśli uważasz, że wiesz, gdzie stoi serwer, który nadaje się do objęcia ochroną przez konserwatora zabytków, to zachęcam do zgłoszenia nam tego.

Nagrodzimy

Zarówno dla zgłaszających, jak i zgłoszonych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Pierwsi mogą liczyć na Xboksa One z przystawką Kinect oraz zestawy gadżetów w szczodrej liczebności. Dla zgłoszonych mamy natomiast Surface’a Pro 4 oraz solidne rabaty na egzaminy Microsoftu. Otrzymają oni także 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł.

DoradzimyNie ma jednak mowy, aby ktokolwiek został na lodzie. Upolowanym gwarantujemy wsparcie ekspertów, na czele z Łukaszem Kałużnym, perfekcyjnie przygotowanego do odpowiedzi na każde pytanie o chmurę posiadacza tytułu MVP w kategorii Microsoft Azure. Ponadto na łamach dobrychprogramów co tydzień będą ukazywały się eksperckie w treści i przystępne w formie artykuły Łukasza. Jeżeli zagadnienie chmur wydaję ci się mgliste, to będzie okazja to przejaśnienia – zaprezentujemy takie zastosowania Azure w backupie, środowiskach deweloperskich czy wirtualizacji.

Udanych łowów!

Pierwszy, który świetnie wyjaśnia, czym w ogóle jest chmura, możecie chłonąć już teraz. Upoluj serwer2 jest więc okazją nie tylko do tego, by zgarnąć konsolę czy najlepszą hybrydę na rynku, ale także wiele się nauczyć. Naszą akcję zakończymy 11 czerwca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)