Upoluj serwer² – zbliża się wielki finał akcji!

Upoluj serwer² – zbliża się wielki finał akcji!

Upoluj serwer² – zbliża się wielki finał akcji!
12.06.2017 17:43, aktualizacja: 13.06.2017 15:33

Rozpoczynamy kolejny tydzień z akcją Upoluj serwer2, w której wraz z Senetic i Microsoftem poszukujemy starych serwerów i pomagamy w migracji na chmurę Azure. Zgłosić serwer może każdy, a zarówno dla zgłaszającego, jak i zgłaszanego, mamy atrakcyjne nagrody.

Dla wszystkich, którzy biorą udział w naszej akcji, jak i dla tych, którzy jeszcze zwlekają, mamy niespodziankę. Przedłużamy termin zbierania zgłoszeń do 25 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi natomiast juz 28 czerwca – nie warto zwlekać!

Nagrody czekają: do wygrania w akcji Upoluj serwer2 jest Xbox One z przystawką Kinect i aż 100 zestawów atrakcyjnych gadżetów (to dla zgłaszających) oraz Surface Pro 4, duże rabaty na egzaminy Microsoftu oraz 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł (dla zgłoszonych).

Dla tych, którzy niezbyt orientują się, o co chodzi w tej całej chmurze przygotowaliśmy serię eksperckich artykułów, które objaśnią scenariusze wykorzystania Azure w różnych zastosowaniach. Ich autorem jest Łukasz Kałużny, MVP Microsoftu w kategorii Azure. Dowiedzieć można się z nich między innymi, jak Azure można wykorzystywać w backupie – pozycja obowiązkowa dla każdej firmy.

Łukasz jest także do Waszej dyspozycji – z chęcią odpowie na pytania i wyjaśni wątpliwości. Formularz kontaktowy znajdziecie na upolujserwer.dobreprogramy.pl. Na stronie akcji znajdziecie także wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy. Warto się pośpieszyć! Finał i rozstrzygnięcie tegorocznej odsłony akcji Upoluj serwer2 już za nieco ponad dwa tygodnie!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)