Upsolom na weekend: parkour ma przyszłość

Strona głównaUpsolom na weekend: parkour ma przyszłość
09.01.2016 07:36
Upsolom na weekend: parkour ma przyszłość

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Upsolom – pierwszoosobową, relaksującą platformową grę poszukiwawczą 3D, w której główną rolę odgrywają elementy zwiedzania i odnajdywania.

bEJCFlQl

Gracz zostaje rzucony w odosobnione, zimne uniwersum, gdzieś na wysokie dachy nowoczesnej, opuszczonej metropolii.

350171196819793857

Dzięki mechanicznemu skafandrowi z jetpackiem jesteśmy w stanie poruszać się po dachach i ostatnich kondygnacjach próbując zaliczać odpowiednie sfery i specjalne symbole rozmieszczone po całym świecie. Należy zebrać ich jak największą ilość i zmagazynować w statku kosmicznym, z którego rozpoczęliśmy wędrówkę. Każdorazowy powrót do niego zapisuje nam aktualny stan gry.

bEJCFlQn

Sednem rozgrywki jest dotarcie do możliwie odległych, nowych obszarów zwracając równocześnie uwagę na otaczający krajobraz oraz na wszelkie, skrzętnie poukrywane wskazówki pomagające w dotarciu do różnych artefaktów.

Upsolom to krótkotrwała lecz bardzo ciekawa produkcja będąca dobrym połączeniem gry platformowej, logicznej i zręcznościowej jednocześnie. Posiada ona wiele ciekawych aspektów klasycznych dla wymienionych gatunków, a także nietypowych rozwiązań, do których dotarcie może często okazać się nie takie proste.

Grę Upsolom można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Platformowe.

Uwaga!

bEJCFlQt

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJCFlRj