Valve udostępnia eksperymentalne powiadomienia dla Steama

Screenshot z gry Frozen Synapse
Screenshot z gry Frozen Synapse
Karolina Kowasz

27.02.2014 08:55

Styczniowa konferencja Steam Dev Days pokazała dobitnie potęgę Steama. Właściciele platformy cyfrowej dystrybucji pochwalili się stale rosnącą liczbą użytkowników. Na początku roku skoczyła ona do 75 milionów, co daje przyrost 10 milionów w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Wyraźnie widać, że ciągły rozwój wychodzi jej na dobre.

Screenshot z gry Frozen Synapse
Screenshot z gry Frozen Synapse

Steam wypuścił ciekawe uaktualnienie do gry Frozen Synapse. Gra wojenna, polegająca na starciach niewielkich oddziałów, zyskała możliwość uruchomienia powiadomień. Dzięki nim użytkownik zostanie poinformowany, że inny gracz wykonał swoją turę w starciu, bezpośrednio za pomocą klienta Steam. Po uzyskaniu informacji ,można się zdecydować na natychmiastowe uruchomienie gry prosto ze strony powiadomienia.

Wiadomo już, że kolejną grą wykorzystującą to udogodnienie będzie Small World 2. Dwa zespoły pracują razem z Valve nad oprogramowaniem, starając się pozbawić je wszystkich błędów, zanim stanie się ono powszechnie dostępne dla dystrybutorów. Póki co, osoby zainteresowane, mogą zakupić Frozen Synapse tutaj i samodzielnie przekonać się, jak działa nowy system powiadomień.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)