Vectra – awaria internetu. Problemy z dostępem na terenie całej Polski (aktualizacja)

Vectra – awaria internetu. Problemy z dostępem na terenie całej Polski (aktualizacja)

Awaria Vectra
Awaria Vectra
Źródło zdjęć: © Downdetector
10.08.2021 09:40

Na terenie całego kraju zgłaszane są problemy z działaniem usług Vectra. Najczęściej zgłaszanym klienci skarżą się na brak dostępu do internetu stacjonarnego, ale część z nich zwraca uwagę na niedziałający internet mobilny i sieć komórkową.

Awaria internetu Vectra wystąpiła 10 sierpnia 2021 około godziny 9:00. W serwisie Downdetector można sprawdzić aktualną liczbę zgłoszonych awarii. O godzinie 9:30 przekracza ona 200, a wykres pokazuje, że liczba osób, które mają problemy z usługami Vectra, ciągle rośnie. Awaria może pokrzyżować plany przede wszystkim przedsiębiorstwom, które korzystają z oferty wspomnianego operatora.

Miasta, w których nie działa internet od Vectra to przede wszystkim Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Gdańsk, Toruń oraz Rozalin. Na załączonej mapie widać jednak, że awaria raportowana jest na terenie całego kraju, również w takich miejscach jak Szczecin, Bydgoszcz czy Radom.

Awaria internetu Vectra
Awaria internetu Vectra© Downdetector

Nie wiemy na ile poważna jest to usterka. Na ten moment dostawca internetu Vectra nie poinformował na żadnym kanale o przyczynach awarii. Sprawę będziemy monitorować.

Awaria Vectra (aktualizacja)

Około godziny 11:00 awaria została usunięta. Całkowita liczba zgłoszeń niedziałających usług była już znacznie mniejsza, niż miało to miejsce o poranku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)