Victory: The Age of Racing na weekend – jeśli się ścigać, to w bolidzie

Victory: The Age of Racing na weekend – jeśli się ścigać, to w bolidzie
Rafał Szramowiat

27.02.2016 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Victory: The Age of Racing – darmowe, efektowne i emocjonujące wyścigi bolidów, obok których nie powinien przejść obojętnie żaden miłośnik ścigałek.

Spiralne tory, duże tempo rozgrywki, walka o jak najwyższe pozycje, współpraca w zespole oraz dążenie do rozbudowy i ciągłego unowocześniania swojego bolidu, to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule.

Victory: The Age of Racing Teaser 2014

Autorzy zadbali o mnogość trybów rozgrywki, do których przystąpić możemy pojazdem przynależnym do jednej z trzech dostępnych klas: Legend, Classic i Formula odpowiadającym poszczególnym epokom w tej dziedzinie sportu. Dodatkowo gra oferuje niespotykanie wysoki poziom swobody w kwestii rozbudowy bolidu począwszy od naklejek, kolorów i kształtów elementów, a na precyzyjnej konfiguracji wszelkich możliwych parametrów jezdnych kończąc.

Za sprawą szeregu dołączonych i zastosowanych w grze urozmaiceń gracz może wczuć się nie tylko w rolę kierowcy, ale także utalentowanego projektanta czy chociażby wysoko wykwalifikowanego dyrektora działu technicznego.

Dzięki specjalnemu silnikowi wykorzystanemu przez twórców projektu, realizm zachowań bolidu, odczucia z jego prowadzenia jak i z samej jazdy po torze stoją w Victory: The Age of Racing na bardzo wysokim poziomie.

Victory: The Age of Racing to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi przeznaczone dla wielbicieli szybkiej jazdy i wysokiego tempa rozgrywki. Połączenie dynamizmu z dobrą grafiką, rozbudowanymi statystykami dostępnymi na stronie projektu, układem kamer, bogatym systemem modernizacji i konfiguracji pojazdów oraz ich awansu sprawi, że gra przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku.

Grę Victory: The Age of Racing można pobrać w dziale:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)