VirtualBox 3.2.10 z wieloma poprawkami dla Linuksa

VirtualBox 3.2.10 z wieloma poprawkami dla Linuksa

12.10.2010 11:19

Ukazała się wersja 3.2.10 aplikacji VirtualBox - popularnego, bezpłatnego programu przeznaczonego do wirtualizacji systemów operacyjnych.

W najnowszej wersji programu do obsługi wirtualnych maszyn wprowadzono szereg zmian, z których spora część dotyczy Linuksa. Wersję 3.2.10 dostosowano do potrzeb Ubuntu 10.10, a także zbliżającego się 14 wydania Fedory. Pojawiła się obsługa X.Org Server 1.9 dla dodatków, wyeliminowano również błędy związane z wyłączaniem systemów gości. Poprawiono wydajność dla maszyn z pamięcią 2 GB RAM lub więcej, usunięto też sporadyczne zawieszenia programu występujące podczas zamykania połączeń. Poprawki dotyczą również obsługi 3D. W systemach Windows XP i Vista naprawiono obsługę aplikacji korzystających z OpenGL. Pełna lista kilkudziesięciu zmian dostępna jest na stronach VirtualBoksa.

Przypomnijmy, że VirtualBox jest popularnym na rynku, profesjonalnym narzędziem do obsługi wirtualnych maszyn, od pewnego czasu dostępnym także bezpłatnie. Rozwiązanie to pozwala każdemu na swobodne dostosowywanie aplikacji do własnych potrzeb. Program pozwala na instalację takich systemów jak na przykład Windows, Mac OS X, Linux, Solaris, OpenBSD.

Najnowszą wersję VirtualBoksa można pobrać z naszego vortalu. Jest dostępna dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)