Orlen Vitay: jak się zarejestrować i używać aplikacji?

Orlen Vitay: jak się zarejestrować i używać aplikacji?

Orlen zachęca do korzystania z aplikacji Vitay
Orlen zachęca do korzystania z aplikacji Vitay
Źródło zdjęć: © GETTY | SOPA Images
Krzysztof Fiedor
24.06.2022 14:04, aktualizacja: 29.06.2022 13:14

Rejestracja w aplikacji Orlen Vitay pozwoli na korzystanie z karty lojalnościowej Orlenu w smartfonie lub tablecie. Po rejestracji nie będzie potrzeby noszenia przy sobie fizycznej, plastikowej karty, co ułatwi korzystanie z promocji.

Orlen Vitay to darmowa aplikacja przygotowana przez Polski Koncern Naftowy Orlen, która z powodzeniem może zastąpić fizyczną kartę wydawaną na stacjach paliwowych. W aplikacji Orlen Vitay gromadzimy punkty za zakupy paliwa na stacjach Orlen, które możemy wymienić na wartościowe nagrody, w tym także na rabat na samo paliwo. Wystarczy się tylko zarejestrować.

Orlen Vitay: jak się zarejestrować?

Aby skorzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji Orlen Vitay należy założyć konto na dedykowanej platformie. Można to zrobić z poziomu przeglądarki lub z samej aplikacji po uprzednim jej zainstalowaniu na smartfonie lub tablecie. I tak na ekranie powitalnym klikamy w Zarejestruj się.

Vitay: ekran główny aplikacji
Vitay: podajemy dane rejestracyjne, imię i nazwisko, adres, data urodzenia
Vitay: podajemy adres mail i ustalamy hasło logowania

Na kolejnym ekranie wypełniamy dane rejestrowe, takie jak imię i nazwisko, adres itp. W kolejnym kroku podajemy adres mail i ustalamy hasło logowania. Po zatwierdzeniu na podany adres mail zostanie dostarczona wiadomość z linkiem aktywującym konto klienta Orlenu.

Vitay: informacja o wysłanym mailu
Vitay: potwierdzenie aktywacji konta w aplikacji

Po kliknięciu w podany link, konto zostanie aktywowane. Teraz możemy się zalogować do aplikacji Orlen Vitay i korzystać z przygotowanych ofert promocyjnych oraz gromadzić punkty za zakupy na stacja Orlen.

Vitay: wirtualna karta Vitay
Vitay: kupony do aktywacji

Aplikacja Orlen Vitay jest czytelna i przejrzysta. Z jej poziomu możemy płacić za paliwo za pomocą Orlen Pay, odbierzemy kupony rabatowe na zakupy wybranych produktów a także znajdziemy najbliższą stację Orlen, do której drogę wskaże nam wbudowana nawigacja.

Vitay: wbudowana nawigacja
Vitay: oferta partnerów Orlen

Jak widać, cały proces rejestracji przeprowadzimy błyskawicznie i nawet niewprawny użytkownik nie powinien napotkać nawet najmniejszych problemów. Warto też dodać, że rejestracji w programie Vitay możemy dokonać bezpośrednio na stronie ORLEN VITAY.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (95)