Volume Timer – zarządzanie dźwiękiem na Androidzie stało się wygodniejsze

Volume Timer – zarządzanie dźwiękiem na Androidzie stało się wygodniejsze

27.01.2017 16:23, aktual.: 27.01.2017 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy smartfonów niechętnie odcinają się od potoku powiadomień, o czym można przekonać się – mimo usilnych prób organizatorów – na każdym kinowym seansie. Gdy już jednak wyciszamy smartfon, to nietrudno zapomnieć o konieczności ponownego włączenia powiadomień dźwiękowych. Między innymi dlatego przydatna może okazać się aplikacja Volume Timer.

Obraz

Volume Timer pozwala bowiem na automatyzację zarządzania wyciszeniem telefonu. Użytkownik może precyzyjnie określić, na jak długo dźwięk ma pozostać wyciszony, a po upływie tego czasu zostanie on automatycznie przywrócony. Pozwala to w zasadzie na całkowitą automatyzację trybami dźwięku, bez konieczności każdorazowego przełączania ich.

Aplikacja jest prosta, jednak oferuje w zasadzie wszystkie najpotrzebniejsze funkcje. Nie oznacza to, że nie oferuje dodatkowych możliwości zarządzania. Użytkownik może zdecydować, czy wyłączone mają być także wibracje, można także ukrywać wyświetlanie powiadomienia. Volume Timer może wyciszyć urządzenie na maksymalnie 16 godzin.

Obraz

Obsługa programu jest dziecinnie prosta, zaś w ładnym interfejsie zgodnym z Material Design, nie uświadczymy reklam. Mimo to korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Volume Timera docenią szczególnie posiadacze urządzeń, których producent nie zdecydował się na zmodyfikowanie Androida pod kątem harmonogramu zarządzania dźwiękiem. Aplikację można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)