Vuze 4.5 teraz także dla Androida

Vuze 4.5 teraz także dla Androida

06.08.2010 13:06

Producent popularnego klienta sieci BitTorrent, Azureus Vuze 4.5, ogłosił na swoim blogu, że najnowsza wersja programu obsługuje już telefonu z systemem Android.

Vuze umożliwia już przesyłanie plików do takich urządzeń jak iPhone, iPod, iPad, Xbox, PS3, PSP czy Tivo. Wraz z najnowszą wersją programu - 4.5 - wprowadzono obsługę dla większości modeli smartfonów z zainstalowanym Androidem. Vuze obsługuje teraz telefony HTC (Desire, Evo), Motoroli (Droid), a także Samsunga (Vibrant). Nowa funkcja pozwoli na przekształcanie, przesyłanie i odtwarzanie materiałów - na przykład wideo - na potrzeby smartfonów z systemem firmy Google. W wersji 4.5 wprowadzono też szereg poprawek, przyśpieszona została między innymi prędkość pobierania, poprawiono również obsługę torrentów o wielu plikach.

Azureus Vuze to popularny klient służący do bezpośredniej wymiany plików w formie P2P, alternatywny do oficjalnego BitTorrenta. Po zainstalowaniu automatycznie identyfikuje kliknięcia na specjalne linki tzw. torrenty, po którymi kryją się pliki przeznaczone do pobrania. Azureus Vuze umożliwia pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów oraz natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji o pobieranym torrencie.

Azureus Vuze 4.5 można pobrać z naszego vortalu. Program dostępny jest dla systemów Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)