W Apex Legends posypały się tysiące banów. Jak zgłosić cheatera?

W Apex Legends posypały się tysiące banów. Jak zgłosić cheatera?

W Apex Legends posypały się tysiące banów. Jak zgłosić cheatera?
Arkadiusz Stando
18.02.2019 15:26, aktualizacja: 18.02.2019 15:58

Darmowa gra to i "darmowi" cheaterzy. W Apex Legends zablokowano konta już 16 tysięcy użytkowników. Studio Respawn zapowiada zero tolerancji dla oszustów.

Jak to w darmowych grach bywa, Apex Legends zostało zalane przez falę cheaterów. Ale studio zapowiada silną ofensywę przeciw oszustom i namawia graczy do zgłaszania wszelkich podejrzanych sytuacji.

Wszystkich cheaterów możecie zgłosić pod tym adresem. Studio Respawn apeluje, aby dokładnie wypełniać wszystkie rubryki.

W *Apex Legends nie ma miejsca dla oszustów

16 tysięcy użytkowników to pewnie dopiero początek. W pierwszym tygodniu w Apex Legends* zagrało już 25 milionów graczy. Ta liczba doskonale pokazuje, że oszustów może być znacznie więcej. Spójrzmy chociażby na przykład PlayerUnknown's Battlegrounds. W ubiegłym roku w PUBG zbanowano ponad 13 milionów graczy.

Producenci Apex Legends zapowiedzieli także codzienne posty na Twitterze, począwszy od 19 lutego. Będą przekazywać ważne informacje, nowości czy postępy prac nad łatkami i aktualizacjami. Chociaż błędów w grze zbyt wiele nie ma, to i tak warto śledzić wszystkie nowinki.

Czytaj więcej o Apex Legends w naszym serwisie:

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)