W Biedronce rusza kolejny Giermasz CDP.pl, ponad 150 tytułów po 9,99 zł

W Biedronce rusza kolejny Giermasz CDP.pl, ponad 150 tytułów po 9,99 zł

W Biedronce rusza kolejny Giermasz CDP.pl, ponad 150 tytułów po 9,99 zł
10.08.2014 18:16

W sieci sklepów Biedronka od 14 sierpnia rusza kolejny Wielki Giermasz. Za niecałe 10 złotych kupimy ponad 150 różnych gier.

Ostatnio Biedronka głównie kojarzy się z promocjami na gry komputerowe oraz konsolowe. Pod koniec lipca informowaliśmy Was, że w tej sieci sklepów pojawiła się specjalna oferta z tytułami komputerowymi i konsolowymi od Cenegi, gdzie za 39,99 złotych na sklepowych półkach pojawiły się takie tytuły jak Batman: Arkham City, Deus Ex: The Fall czy Sleeping Dogs. Natomiast od 14 sierpnia rusza kolejny, przygotowany wraz z firmą CDP.pl - Giermasz, w którym w promocyjnej cenie, wynoszącej 9,99 złotych dostaniemy ponad 150 gier.

Obraz

Poprzedni Giermasz odbył się w dniach od 10 do 23 lutego i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Firma CDP.pl przygotowała prawie 300 tytułów w cenie 9,99 złotych. Mimo iż teraz lista dostępnych gier jest krótsza, to nie powinniśmy obawiać się o jakość przecenionych produkcji. Wśród ponad 150 tytułów znajdziemy Darksiders, Euro Truck Simulator, The Incredible Adventures of Van Helsing, Alana Wake, a także Painkiller: Hell & Damnation. Pełna lista nie jest jeszcze znana, ale patrząc na już ujawnione gry można stwierdzić, że zapowiada się naprawdę interesująco. Promocja rozpocznie się już 14 sierpnia, należy pamiętać, że nakład jest ograniczony, więc już w najbliższy czwartek warto udać się do pobliskiej Biedronki i kupić wybraną grę czy też kilka gier. Po zakupieniu danego tytułu możemy wziąć udział w konkursie, wśród nagród znajdziemy między innymi Acera Switch 10.

Aktualnie w sklepie cdp.pl nadal trwa wakacyjna wyprzedaż. Cena wielu gier została znacząco obniżona. Na stronę promocji warto zaglądać codziennie, ponieważ niektóre oferty są ograniczone czasowo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)