W czwartek IT Academic Day na Politechnice Poznańskiej

W czwartek IT Academic Day na Politechnice Poznańskiej

Wojciech Kowasz
07.11.2011 12:39

Już w najbliższy czwartek, 10 listopada, odbędzie się kolejna edycja IT Academic Day na Politechnice Poznańskiej.

IT Academic Day to cykl konferencji na uczelniach technicznych w całej Polsce, organizowany przez koła naukowe studentów przy współpracy firmy Microsoft. Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu.

Tegoroczna konferencja będzie już siódmym spotkaniem IT Academic Day w murach poznańskiej uczelni. W agendzie zaplanowano między innymi wystąpienie na temat tworzenia gier na Windows Phone, konkursu Imagine Cup czy zabezpieczania aplikacji chmurowych w Windows Azure oraz prowadzone przez pracowników Microsoftu prelekcje na temat kulis pracy w firmie.

Uczestnictwo w IT Academic Day jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie konferencji. Wydarzeniu w Poznaniu towarzyszyć będzie rekrutacja osób zainteresowanych praktykami w firmie Microsoft w Redmond, USA. Portal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)