W Minecrafta gra już 100 milionów zarejestrowanych użytkowników

W Minecrafta gra już 100 milionów zarejestrowanych użytkowników

W Minecrafta gra już 100 milionów zarejestrowanych użytkowników
Karolina Kowasz
26.02.2014 14:54

Niezależnie od tego, czy jest się fanem Minecrafta, czy uważa się, że jest on ogłupiający, trzeba oddać studiu Mojang, że udało im się stworzyć grę, która przyciągnęła miliony graczy. Już ostatnio informowaliśmy o rekordzie sprzedaży, a teraz mamy najnowsze informacje, które mogą wywołać lekkie niedowierzanie.

Obraz

Jak widać na załączonym obrazku, twórcy Minecrafta mogą się wzajemnie poklepywać po ramieniu. Markus Persson, znany jako Notch, pochwalił się na Twitterze, że udało im się osiągnąć liczbę 100 milionów zarejestrowanych użytkowników. Ponadto, 14,3 procenta graczy posiada płatne konta, co niewątpliwie przynosi studiu dobre zyski. Kiedy się do tego dołoży przychód ze sklepu z gadżetami, który najprawdopodobniej nie jest mały, przestaje dziwić, że Mojang cały czas rozwija swoją grę i wprowadza nowe możliwości.

Gdyby ktoś chciał zrozumieć fenomen gry o przetrwaniu w pikselowym świecie, może pobrać u nas wersję demo Minecrafta, bądź wejść tutaj, zarejestrować się i pobrać pełną wersję na Windowsa, Linuksa lub Maca. Istnieje także możliwość ściągnięcia wersji Pocket w Google Play lub AppStore.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)