W ofercie Play dostępny jest Smart TV. Czy ktoś zdecyduje się na podpisanie takiej umowy?

W ofercie Play dostępny jest Smart TV. Czy ktoś zdecyduje się na podpisanie takiej umowy?08.05.2014 12:39
W ofercie Play dostępny jest Smart TV. Czy ktoś zdecyduje się na podpisanie takiej umowy?

W nowej ofercie Play, oprócz dwóch telefonów, pojawił się też telewizor. Czy ktoś zamiast smartfona wybierze Smart TV?

Operatorzy telefonii komórkowej nie oferują już tylko samych telefonów. Po podpisaniu umowy możemy wybrać konsolę do gier, tablet (albo dwa) czy laptopa. Tym razem w sieci Play oprócz dwóch nowych smartfonów: LG L70 i Cat B100 będziemy mogli zdecydować się na także na 42-calowy telewizor LG Smart TV 42LB5800.

Zawierając umowę z siecią Play mogliśmy już wcześniej kupić konsolę PlayStation 3, tablet oraz laptopa. Jednak chyba to nadal było za mało, ponieważ teraz będziemy mogli wybrać również telewizor LG Smart TV. Jest on dostępny oddzielnie lub wraz ze smartfonem LG Optimus L7 II. Smart TV od LG prezentuje się naprawdę ciekawie, 42-calowy ekran o rozdzielczości Full HD został wykonany w technologii IPS, wyposażony w LED-owe podświetlenie i zamknięty w atrakcyjnej wizualnie ramie. Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi będziemy mogli bezpośrednio na telewizorze skorzystać z usług VoD oraz innych dodatkowych usług multimedialnych. Obecnie LG Smart TV 42LB5800 będzie dostępny tylko w internetowym sklepie Play.

350107924099852225

Warto wspomnieć też o nowym smartfonie dostępnym w Play, Cat B100. Jest to pancerny telefon, przygotowany dla ludzi używających telefonu w naprawdę trudnych warunkach. Do pokrycia obudowy posłużyła specjalna, absorbująca wstrząsy guma i anodyzowane aluminium. Klawiatura została przystosowana do obsługi nawet w grubych rękawicach, a dobrej jakości mikrofon oraz mocny głośnik powinny sprawdzić się w głośnym otoczeniu. Cat B100 jest wodoodporny, potrafi wytrzymać upadek ze znacznej wysokości oraz działać w bardziej ekstremalnych temperaturach, niż zwykły telefon.

350107924099983297

Cena telewizora przy wyższym abonamencie jest całkiem atrakcyjna (cennik). Jednak trzeba pamiętać, że kupując LG Smart TV w Play podpisujemy umowę z tym operatorem i przez pewien czas jesteśmy z nim związani. Jeśli ktoś chcę zawrzeć umowę tylko dla samego telewizora, to znacznie lepszym wyborem jest kupno nowego modelu w zwykłym sklepie (obecnie kosztuje 2199 zł). Jednak jeśli posiadamy już smartfon i zależy nam tylko na umowie, to ta oferta może okazać się interesująca. Ciekawe, jakie jeszcze urządzenia zobaczymy u operatorów telefonii komórkowej, ponieważ obecnie robi się coraz ciekawiej. Na blogu rzecznika Play padła propozycja, aby do oferty wprowadzić także rower.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)