W Play będzie wygodniej, Orange zapewnia Internet w roamingu

Strona głównaW Play będzie wygodniej, Orange zapewnia Internet w roamingu
16.07.2014 12:22

Klienci sieci Play korzystający z Formuły Komfort dostaną większe pakiety danych, nielimitowane połączenia, a także SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Dodatkowo ten operator od 16 lipca wprowadził niewielkie zmiany w usługach prepaid. Wybrane pakiety będą automatycznie odnawiane, wprowadzono też nowy program promocji dla doładowań. Natomiast Orange uruchamia usługę bezpieczny Internet w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

bDXDsaBN

Odświeżona Formuła Komfort+ oraz Formuła Komfort Europa to to przede wszystkim wspomniane na początku większe pakiety danych, nielimitowane połączenia, a także SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Trzeba pamiętać, że oferta skierowana jest dla firm posiadających minimum 3 karty SIM. Dodatkowo do oferty możemy dokupić router WiFi w cenie od złotówki, opłata miesięczna wynosi 12,30 złotych z VAT. Liczbę podstawowych, trzech kart SIM możemy zwiększyć, maksymalnie o 26 dodatkowych. Przez pierwsze 6 miesięcy opłata za każdą dodatkową kartę SIM wynosi 0 złotych, po upływie tego okresu zapłacimy 24,59 złotych z VAT.

350110257944683977

Dzisiaj w usługach prepaid oferowanych przez Play pojawiło się kilka nowości. Pakiety: nielimitowane minuty do Play, 100 minut do Play i na stacjonarne oraz 30 minut do wszystkich za 6 złotych będą automatycznie odnawiane. Wprowadzono też nowy program promocji dla doładowań - Zbieraj bonusy, koszt włączenia wynosi złotówkę miesięcznie. Program przeznaczony jest dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Zależnie od sumy doładować w danym miesiącu dostaniemy: 50 MB na 30 dni (30-59 zł), nielimitowane połączenia do wszystkich sieci na 5 dni (60-89 zł), 50 złotych na konto bonusowe na 30 dni (powyżej 90 zł).

bDXDsaBP

W Orange w ofertach Smart Planie Halo II, Smart Planie Multi II oraz Smart Planie Multi II Max wprowadzony został bezpieczny Internet w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Za 5,99 złotych dostaniemy transmisje od 1kB do 10 MB, natomiast za 44 złote od 10 MB do 90 MB, a za całość zapłacimy 49,99 złotych. Po wykorzystaniu tego limitu transmisja danych jest blokowana i nie są naliczane dodatkowe opłaty. Oczywiście jest możliwość odblokowania, ale za transmisje kolejnych danych zapłacimy zgodnie z cennikiem.

Warto wspomnieć, że ostatnio pojawiły się nowości w ofertach nju mobile i T-Mobile, a także w ofertach Heyah, Plusa i Virgin Mobile.

Udostępnij:
bDXDsaCL