W przyszłym tygodniu Google zaprezentuje nową aplikację dla turystów

W przyszłym tygodniu Google zaprezentuje nową aplikację dla turystów

W przyszłym tygodniu Google zaprezentuje nową aplikację dla turystów
22.04.2016 14:20

Problem z aplikacjami przydatnymi w podróży dostarczanymi przez największe korporacje, na czele z Google, wiążę się z wąską dostępnością poza Stanami Zjednoczonymi. Wygląda na to, ze korporacja pracuje jednak nad rozwiązaniem, z którego korzystać będą mogli z powodzeniem także Polacy.

Pod koniec zeszłego roku Mapach, otrzymać na przykład terabajt na Dysku Google. Dziś jego uczestnicy otrzymali od Google interesującą wiadomość.

Obraz

Wygląda bowiem na to, że korporacja pracuje nad całkowicie nową usługą lub aplikacją, mającą przydać się w podróży. Lokalni Przewodnicy mogą już nawet zadeklarować chęć udziału w testach beta, co jednak będzie od nich wymagać dodatkowej pracy w postaci przejścia na poziom drugi w programie wzbogacania Map.

Witaj odkrywco, Prezentujemy aplikację będącą nowym asystentem podróży dla Androida i iPhone’y, którą udostępnimy wybranym z poziomów 2+. (…) Instrukcje dotyczące tego, jak zdobyć aplikację trafią do ciebie w przyszłym tygodniu.

Do wzięcia udziału w testach konieczne jest także wypełnienie ankiety. Google pyta w nim przede wszystkim o plany urlopowe, ich termin oraz ulubiony rodzaj podróżowania. Pojawia się także pytanie o urządzenie mobilne, z którego korzysta ankietowany. Informacja jest istotna między innymi ze względu na fakt, że mail dotyczący testów nowej aplikacji trafił także do polskich Lokalnych Przewodników.

Na podstawie pytań z ankiety nie sposób jednak zgadywać, co nowego będzie oferowała nowa aplikacja dla podróżników. Pierwszych informacji można się spodziewać zatem dopiero w przyszłym tygodniu. Do tego czasu warto rozważyć dołączenie do programu Lokalnych Przewodników – można to zrobić na stronie internetowej przedsięwzięcia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)