W sklepie GOG.com ruszyła wielka jesienna wyprzedaż, są darmowe gry na zachętę

W sklepie GOG.com ruszyła wielka jesienna wyprzedaż, są darmowe gry na zachętę

05.11.2015 09:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli po halloweenowych wyprzedażach gier na platformach cyfrowej dystrybucji w portfelu zostały jeszcze przypadkiem jakieś drobne, to jesienne promocje na GOG.com wyczyszczą go pewnie do reszty. Z okazji masowego opadanie liści z drzew na przestrzeni najbliższych dni przecenione zostaną tu całe setki pozycji, starszych oraz nowszych. Jakby tego było mało, przygotowano również darmowe gry dla nabywców.

Obraz

Do 15 listopada codziennie warto sprawdzać bieżącą ofertę, bo co 12 godzin tylko na kolejną dobę pojawiały się będą błyskawiczne promocje na wybrane tytuły. Z drugiej strony dostaniemy opcję zakupu całych paczek wyprzedawanych gier, dzięki którym zaoszczędzimy jeszcze więcej, niż gdybyśmy kupowali coś osobno. W końcu zaś wypada rozglądać się też za samoobsługowymi zestawami od wybranych wydawców. Tutaj gracze sami wybierają interesujące ich dzieła, a każde kolejne w kolekcji zbije trochę bardziej cenę ostateczną. Co ciekawe, wlicza się w to także już posiadane gry. Innymi słowy może okazać się nagle, że tu startujecie od razu z wyższym rabatem.

Dodatkową atrakcją jesiennej akcji GOG.com są bezpłatne gry, rozdawane za wydanie łącznie określonej sumy pieniędzy. Od 5 dolarów dostajemy niezapomnianego System Shocka 2. Od 15 pobiegamy zabójczym twardzielem w Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, a po 30 dolarach do kolekcji dorzucimy ekonomiczną grę Banished. Da się bawić z przełączaniem waluty, aby wyszło taniej, ale sumować będą się tylko wydatki w danej jednej, więc nie pomieszacie dolarów z np. euro, aby przejść na wyższy pułap. Ewentualne zwroty gier, prowadzące do zmniejszenia sumy, cofają darmowe tytuły, więc oszukiwania nie ma. Po osiągnięciu danego poziomu od razu otrzymacie nagrodę.

Z ciekawszych propozycji sporo taniej można nabyć oczywiście Wiedźminy, ale też Total Annihilation, Duke Nukem 3D Atomic Edition, Master of Magic, niedocenione RPG akcji Nox, Unreal Tournament 2004 czy Jade Empire. Ponadto warto wspomnieć o Painkillerze w wydaniu Black Edition, trylogii Alone in the Dark, grach z serii Commandos albo Little Big Adventure. Z produkcji wydanych o 2005 roku królują w ofercie wszelkiej maści przygodówki, niemniej jest też Trine, Risen czy Gothic 3. Na pewno zawiesicie na czymś oko. Koniecznie dajcie znać innym, co warto kupić.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)