Warsaw Games Week kusi grami, hamburgerami i zniżkowymi przejazdami

Warsaw Games Week kusi grami, hamburgerami i zniżkowymi przejazdami23.10.2015 08:38
Warsaw Games Week kusi grami, hamburgerami i zniżkowymi przejazdami

Tydzień temu mieliśmy Poznań Game Arena, a jeżeli chodzi o najnowsze gry oraz szum wokół nich to temat pociągnąć ma zamiar impreza Warsaw Games Week, tym razem w stolicy. Dzisiaj w hali Expo XXI rozpoczynają się trwające do poniedziałku targi gier komputerowych i wideo. Organizatorom premierowej edycji przedsięwzięcia udało się zaprosić do współpracy wiele ważnych firm z branży, co dobrze wróży na przyszłość.

Warsaw Games Week 2015

Wzorem PGA, piątek należy do akredytowanych przedstawicieli prasy oraz firm, a także tych, którzy zdecydowali się zapłacić 120 złotych za wczesny wstęp, aby w spokoju zapoznać się z atrakcjami. Pozostałe dni wyceniono na 30 złotych, z uwzględnieniem różnych pakietów, jeśli zbierze się rodzina lub zorganizowana grupa zwiedzających. Tutaj już jednak pewnie będzie nie lada ścisk. Ciekawostką jest fakt, że firma Sony porozumiała się ze zrzeszającym kierowców Uberem i przygotowała kody zniżkowe na przejazdy. Zakładając konto z podaniem kodu PlayStationWGW dostaje się przejazd o wartości 25 złotych. Lepszą ofertę dostali na skrzynki pocztowe abonenci PlayStation Plus. Rejestracja z hasłem PLAYSTATIONPLUS60 daje im dwa przejazdy po 30 złotych. Już posiadający konto mogą zaś liczyć na 20% zniżki z kodem PLAYSTATIONPLUS20.

Strefa PlayStation
Strefa PlayStation

Strefa PlayStation na WGW ma 1000 metrów kwadratowych. W połączeniu ze znaną halą, może to przywrócić wspomnienia po nieistniejącym już od kilku lat PlayStation Experience. Powrót na stare śmieci? Ponad 150 stanowisk z konsolami czeka na przybyłych. Poza znanymi produkcjami, przedpremierowo prezentowane będa tutaj takie potencjalne hity jak Call of Duty: Black Ops III, Horizon: Zero Dawn, restartowany Ratchet & Clank, Shadow of the Beast, Star Wars: Battlefront, Uncharted 4: Kres Złodzieja plus dwa projekty powstałe z myślą o goglach PlayStation VR, które rzecz jasna też są do obejrzenia. Co więcej, w podkąciku Cdp.pl rozdawane będą darmowe i w dodatku czarne hamburgery. Warto też robić tutaj sobie fotki, bo do wygrania są dwie limitowane edycje PS4 z okazji 20 lat istnienia marki. Innych atrakcji też nie zabraknie.

350144642664589249

Na podobnych rozmiarów obszarze wystawił się również Microsoft z Xboksem One. Tu zobaczycie z kolei przede wszystkim Rise of the Tomb Raider, Halo 5: Guardians i Mirror's Edge Catalyst, ale odbędą się także prezentacje Quantum Break, Battleborn, Deus Ex: Mankind Divided, Just Cause 3, LEGO Avengers, The Division, Rainbow Six Siege plus Just Dance 2016 pod Kinecta. Naturalnie w planach są również konkursy z nagrodami. Pojawią się też stanowiska Forza Motorsport 6 ze specjalnymi fotelami i kierownicami. Komputerowcy dostaną do obejrzenia najnowsze laptopy, tablety oraz urządzenia konwertowalne z Windowsem 10. Innymi słowy, dla każdego coś miłego.

Strefa Cenegi
Strefa Cenegi

Konsolowa moneta ma akurat trzy strony, nie mogło zabraknąć więc też Nintendo. Firma obiecuje szereg najświeższych propozycji na Wii U i przenośnego 3DS-a. Tematem przewodnim stanowiska będzie oczywiście Mario, a konkretnie jubileusz przeszło 30 lat istnienia postaci. Z obecnych wydawców wspomniałem już o Cdp.pl, które wraz z zespołem Afromental promować będzie również muzyczne Guitar Hero Live. Cenega stawia na Total War: Warhammer, Street Fightera V, familijne gry LEGO czy własny konkurs cosplay. Ponadto zaprezentuje chociażby Mafię III, XCOM 2 i nowego Hitmana. Po kilku grach wymienionych wyżej pewnie zorientowaliście się, że WGW wspiera także Ubisoft. Pokaże do tego Anno 2205 czy oczywiście Assassin's Creed: Syndicate. Swoje nowości ujawni też IQ Publishing, a na Warsaw Games Week nie zabraknie poza tym sprzętowców, takich jak Hyperbook, Intel, Roccat albo Logitech. Na targach ujrzycie dodatkowo gwiazdy polskiego YouTube, te młodsze i te trochę starsze.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)