Warsztaty Foto Wideo Audio 2009 w Katowicach

Warsztaty Foto Wideo Audio 2009 w Katowicach

16.09.2009 14:25, aktualizacja: 16.09.2009 18:47

W dniach 29-30 września w Katowicach odbędzie się kolejna edycja Warsztatów Foto Wideo Audio organizowanych przez firmę KSK Dystrybucja oraz salony Sony Centre w Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach i Krakowie.

Program Warsztatów jest tak bardzo zróżnicowany, że absolutnie każdy - czy to pasjonat czy profesjonalista - znajdzie coś dla siebie. Pierwszego dnia nacisk został położony na zagadnienia związane z fotografią, jej tworzeniem i edycją, a także obróbką graficzną przy wykorzystaniu tabletów piórkowych. Drugiego dnia prowadzący skupią się na tematach związanych z produkcją i edycją wideo, dźwięku i muzyki. Zostaną zaprezentowane produkty firm Sony, Sony Creative Software, Avid (Pinnacle Systems) oraz Wacom - oczywiście każdy z nich będzie można samodzielnie przetestować. W trakcie trwania Warsztatów odbędą się ponadto równego rodzaju konkursy (do wygrania będą m.in. koszulki dobrychprogramów ;), a także rozstrzygnięcie konkursu na logo KSK Dystrybucja (do wygrania tablet Wacom Intuos4 Medium z oprogramowaniem Corel Painter 11). Szczegółową agendę imprezy można znaleźć na stronie warsztaty.kskd.pl.

Warsztaty Foto Wideo Audio 2009 odbędą się w Wyższej Szkole Mechatroniki w Katowicach, przy ul. 11 Listopada 13. Udział w Warsztatach jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Vortal dobreprogramy objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)