Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

04.03.2011 16:13, aktualizacja: 04.03.2011 18:04

Alstor, przedstawiciel Eizo w Polsce, rusza z wiosenną edycją warsztatów fotograficznych, które poprowadzi Jacek Bonecki. Tym razem dotyczyć one będą fotografii portretowej. Najbliższe spotkania odbędą się 24 i 25 marca.

Każdy dzień warsztatowy podzielony będzie na część teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w studio fotograficznym, a następnie w procesie edycji zdjęcia i wydruku w ciemni cyfrowej. Każdy z uczestników będzie miał możliwość skalibrowania monitora, jak również wydruku zdjęcia zrobionego na warsztatach. W części teoretycznej zaprezentowane zostaną możliwości konfiguracji całej ciemni cyfrowej od komputera poprzez monitor, na drukarce kończąc. Opisany będzie proces kalibracji i profilowania sprzętu oraz dobór właściwych warunków oświetlenia na stanowisku pracy. Do dyspozycji uczestników warsztatów oddane zostaną profesjonalne monitory Eizo, drukarki Epson, światło ciągłe i błyskowe Fomei, urządzenia pomiarowe firmy X-Rite oraz aparaty Sony.

Warsztaty odbędą się w Galerii Eizo, przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie. Koszt udziału w spotkaniu to co prawda 250 zł, jednakże biorąc pod uwagę wybitnego prowadzącego jakim jest Jacek Bonecki, a także kameralne grono uczestników, należy uznać to za niebywałą gratkę.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie dystrybutora. Portal dobreprogramy objął warsztaty patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)