Warto zagrać na Windows Phone: Halo Spartan Assault

Warto zagrać na Windows Phone: Halo Spartan Assault

Warto zagrać na Windows Phone: Halo Spartan Assault
01.12.2013 12:47

Początek weekendu to dobra okazja, aby kupić tanio ciekawe aplikacje z Windows Phone Store. Dzięki cotygodniowej promocji w markecie, tzw. Red Stripe Deals, można nabyć wiele interesujących pozycji, za niewielkie pieniądze. W aktualnej paczce znajdziemy jeden z większych hitów na Windows Phone - Halo Spartan Assault. Widowiskowa gra akcji w uniwersum Halo, która czerpie garściami z pozycji wydanych na konsolę Xbox. Tylko przez ograniczony czas można ją będzie kupić za 10,49 zł.

Obraz

Halo Spartan Assault to niezwykle wciągająca i dynamiczna strzelanka. Chyba nie ma gracza, który by nie kojarzył uniwersum Halo. Stworzone na potrzeby pierwszego Xboxa, stało się marką rozpoznawczą konsol od Microsoftu. Omawiana pozycja dzieję się pomiędzy trzecią, a czwartą częścią Halo (obie gry wydane tylko na Xboxa 360). W Halo Spartan Assault wcielimy się w komendant Sarah Palmer lub żołnierza Spartan - Davisa. Fabuła wcale nie jest szczątkowa i osoby zaznajomione z serią, będą mogły dowiedzieć się nowych informacji o świecie Halo. Oczywiście nadal najważniejszym elementem rozgrywki pozostaje eliminacja wrogich jednostek.

Obraz

Deweloper zadbał, aby gameplay był urozmaicony, jak na tego typu grę. Misje różnią się celami jak i długością. Poszczególne poziomy to nie tylko strzelanie i parcie do przodu. Często będziemy zmuszeni do obrony bazy lub eskorty ważnych osób w bezpieczne miejsce. Za zebrane doświadczenie pomiędzy misjami ulepszymy broń i pancerz.

Gra jest pozycją z grafiką w rzucie izometrycznym. Otoczenie, modele postaci, wybuchy, gra świateł i inne elementy robią bardzo pozytywne wrażenie, a wszystko działa nawet na najsłabszym modelach z Windows Phone 8, jak chociażby Lumii 520. Sterowanie odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków i nie sprawia problemów.

Halo: Spartan Assault Announce Trailer

Halo Spartan Assault to bardzo dobra gra akcji. Grając w nią na Windows Phone czujemy, że jest to pełnoprawna produkcja w uniwersum Halo. Wiele urozmaiconych plansz i poziomów, a także niesamowita, jak na tego typu sprzęt grafika sprawiają, że przyjemność z rozrywki stoi na wysokim poziomie. Polecam serdecznie tą grę, a jeśli opis Was jeszcze nie przekonał, to warto wypróbować wersję Lite (demo), z kilkoma pierwszymi planszami. Halo Spartan Assault dostępny jest także na Windows RT (jako oddzielna aplikacja).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)