Warto zagrać na Windows Phone: Rayman Jungle Run

Warto zagrać na Windows Phone: Rayman Jungle Run

Warto zagrać na Windows Phone: Rayman Jungle Run
08.11.2013 19:17, aktualizacja: 09.11.2013 10:12

Długi weekend już rozpoczęty, jeśli posiadamy urządzenie z Windows Phone to warto zainteresować się bardzo ciekawą promocją w markecie. Na dniach wystartowała kolejna obniżka aplikacji w cotygodniowej ofercie Red Strip Deals, a w niej rewelacyjny Rayman Jungle Run za jedyne 3,49 zł.

Obraz

Omawiana pozycja to gra zręcznościowa, w której sterujemy tytułowym Raymanem. W tym przypadku nasz bohater biegnie przed siebie sam, a gracz odpowiada za obsługę podskoku i uderzenia. Przemierzając poziomy zbieramy specyficzny rodzaj żetonów, im więcej tym oczywiście lepiej. Założenia są proste , ale gra jest wymagająca jeśli chcemy uzbierać maksymalna ilość punktów. Wiele razy będziemy zmuszeni powtarzać dany etap, gdyż niektóre poziomy wymagają wiele precyzji i zręczności od gracza. Trzeba także przyznać, że przyjemność płynąca z rozgrywki jest niezmiernie wysoka i wyróżnia Rayman Jungle Run z wielu podobnych gier w markecie.

Obraz

Grafika i dźwięk to kolejne atuty gry. Piękne, kolorowe tła, płynna animacja postaci oraz przyjemne efekty dźwiękowe sprawiają, że również pod względem technicznym jest to jedna z lepszych gier w Windows Phone Store. Nie ma się czemu dziwić, gdyż grafika jest bardzo podobna, a wręcz identyczna, jak w Rayman Legends - wydanej niedawno na konsole i PC.

Obraz

Gracze Windows Phone dostali niedawno w aktualizacji nowe poziomy, zatem rozgrywka nie jest krótka. Tak niska cena za produkt o tak wysokiej jakości to okazja, jakiej nie można przegapić. Rayman Jungle Run to obowiązkowa pozycja dla każdego gracza na Windows Phone. Wysokie noty w markecie i pochlebne komentarze mówia same za siebie. Dostępna tylko na Windows Phone 8 (działa także na urządzeniach z 512 MB RAM).

W ofercie Red Strip Deals dostępne są także: Color Carnival (gra edukacyjna dla dzieci z bohaterami Ulicy Sezamkowej) oraz Nun Attack (krwawa walka z licznymi przeciwnikami), wszystkie pozycje kosztują 3,49 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)