Warto zagrać na Windows Phone: The Path of Kara

Warto zagrać na Windows Phone: The Path of Kara

Warto zagrać na Windows Phone: The Path of Kara
27.09.2013 17:04

Pod koniec tygodnia, jak zwykle w Sklepie Windows Phone, pojawiły się kolejne zniżki na aplikacje w ofercie Red Stripe Deals. Tym razem w paczce znalazła się perełka — polska gra The Path of Kara, uzależniająca od samego początku. Wiele poziomów, niesamowita grywalność i to jeszcze w obniżonej cenie.

350042190447339457

The Path of Kara to gra oparta o schemat gier logiczno-zręcznościowych, w których łączymy co najmniej trzy elementy na planszy. Założenie jest proste i w markecie znajdziemy wiele pozycji z tego gatunku. Omawiana gra jest jednak wyjątkowa. Dopracowanie każdego szczegółu sprawia, że ciężko się od niej oderwać. To, co zachwyca już na początku, to oprawa audiowizualna. Muzyka, przypominająca celtyckie melodie, tworzy niesamowity klimat. Dźwięk idealnie został dobrany do ręcznie rysowanej grafiki. Wysokiej jakości tła i elementy na planszy są jedną z największych zalet The Path of Kara.

350042190447470529

Sama rozgrywka, pomimo że jest nieskomplikowana, potrafi wciągnąć. Fabuła, choć szczątkowa i nieistotna w tego typu grach, jest przyjemna i nie przeszkadza w rozgrywce (dialogi można pomijać), a nawet potrafi zainteresować. Gra zawiera ponad 70 plansz. Na plus można zaliczyć ich ogromne urozmaicenie, nie ma mowy o powtarzających się elementach na ekranie. Sama rozgrywka została rozbudowana i rozszerzona. Do zwykłego łączenia elementów na ekranie, dodano otoczkę fabularną, a także rodzaj wyzwań i zadań. Po pewnym czasie nie czuje się, że jest to pozycja logiczno-zręcznościowa, a gra przygodowa, gdzie bronimy wioskę przed ptakami, kujemy miecz czy walczymy na statku.

350042190447601601

Obecnie jest to jedna z ciekawszych tego typu pozycji w Sklepie Windows Phone. Gra w promocji kosztuje tylko 3,49 zł i warto dać szansę dla tej aplikacji, pochodzącej z polskiego studia, znajdującego się w Katowicach. Same najwyższe oceny w markecie świadczą o ponadprzeciętnej jakości. Jeśli ktoś jeszcze nie została zachęcony do zakupu po tym opisie, to warto wypróbować wersję demo, która potrafi pobudzić apetyt.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)