Wasze modyfikacje wyglądu forum, czyli konkurs na najlepsze karnacje!

Wasze modyfikacje wyglądu forum, czyli konkurs na najlepsze karnacje!

13.04.2017 18:20, aktual.: 02.05.2017 14:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W lutym uruchomiliśmy nowe forum dobrychprogramów oparte na otwartej platformie Discourse. Jedną z jej zalet jest możliwość nieskomplikowanej edycji karnacji – odbywa się to przez wczytanie arkusza CSS. Od zainicjowania testów, wielu z Was sugerowało poprawki, których jednak nie sposób wprowadzić zbiorczo. Gdy jeden z forumowiczów życzy sobie wyróżnienia pewnego elementu innym kolorem, dla innego ważniejszy będzie inny. Dlatego...

Zróbcie sobie sami

Zdecydowaliśmy się oddać władzę w Wasze ręce. Od dziś każdy może nadesłać swoją karnację w formie pliku CSS, w którym zmodyfikowane zostaną atrybuty już istniejących obiektów. Modyfikować można każdy z elementów: nie ma przeszkód w dostosowaniu do swoich preferencji fontów, kolorów pojedynczych bloków czy ich tła. W osobnym arkuszu można także definiować style dla wersji mobilnej naszego forum. Każdy zgłoszony arkusz zostanie udostępniony także innym użytkownikom. Na wasze zgłoszenia czekamy w specjalnym wątku do 23 kwietnia.

Szczegóły znajdziecie na naszym forum.
Szczegóły znajdziecie na naszym forum.

Konkurs!

Użytkownicy forum wybiorą w głosowaniu wybiorą trzy najlepsze karnacje, a ich autorzy zostaną nagrodzeni. Dla twórcy najlepiej ocenianego przez społeczność wyglądu przygotowaliśmy klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy FPS. Za drugą najładniejszą karnację będzie można wygrać słuchawki HyperX Cloud Stinger, a zamykający podium może oczekiwać podkładki pod mysz HyperX FURY dla profesjonalnych graczy. To jednak nie wszystko – autorzy kolejnych najwyżej ocenianych skórek otrzymają kubki dobrychprogramów.

Jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się napisać własnego CSS, nie ma się czego obawiać. Pomocą służy forumowa społeczność. Dość powiedzieć, że stworzenie własnego arkusza od zera opiera się głównie na pisaniu po angielsku z myślnikami, dwukropkami, średnikami i nawiasami klamrowymi w odpowiednich miejscach, co z pełnym przekonaniem potwierdza nasz dział dev ;-) Szczegółowe informacje znaleźć można na naszym forum.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)